В ЗАГСі не лише розписуються, але й б\'ються

17.11.2005, 16:11 Просмотров: 993
Минулого тижня на працівницю ЗАГСу (РАЦСу) у службовому кабінеті напала відвідувачка. Вона вимагала аби працівниця, яка реєструє смерті кременчужан, посприяла їй у веденні бізнесу..

Прикрий випадок трапився 7 листопада в міському відділі реєстрації актів цивільного стану (РАЦС). Одна з бізнес-леді, яка керує фірмою, що надає ритуальні послуги кременчужанам, вдарила робітницю РАЦСу. Це сталося після того, як остання відмовилася розповсюджувати її рекламні проспекти і рекомендувати її фірму клієнтам. Про випадок повідомила начальник міського управління юстиції Наталя Проценко.
Подробиці справи “Телеграфу” розповіла начальник відділу РАЦС Валентина Борщ. За її словами, до працівниці відділу, яка працює недавно і реєструє смерті кременчужан, звернулася керівник приватної фірми, яка надає ритуальні послуги. “Вона зайшла до кабінету, зачинила двері і намагалася змусити спеціаліста розповсюджувати рекламу її фірми. Наш спеціаліст повідомила, що це заборонено і попросила залишити кабінет. Бізнес-леді, за словами моєї співробітниці, спочатку погрожувала, а потім вдарила її по голові. Ми викликали міліцію. А, 9 листопада ця жінка з'явилася знову. Проте у кабінет не зайшла, бо тепер фахівці приймають клієнтів через грати. Вона знову погрожувала. Ми знову звернулися до міліції”, – каже Валентина Борщ.
Після цих інцидентів керівництво РАЦСу звернулося до прокуратури та міліції міста з проханням втрутитися у ситуацію і захистити колектив від подібних посягань. Крім того, в обласному управлінні юстиції наразі вирішується питання про надання РАЦСу охоронця. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх