Неповнолітню дівчинку два роки гвалтував вітчим

10.03.2005, 13:03 Просмотров: 1 548
Міська прокуратура порушила кримінальну справу щодо диких випадків насилля над неповнолітньою дитиною. Слідство з’ясувало, що збоченець-вітчим протягом кількох років примушував дівчинку до орального та анального сексу..

Восьмого лютого до міської прокуратури звернулася 32-річна жінка, яка повідомила, що її співмешканець, застосовуючи фізичну силу та погрози, неодноразово задовольняв свої статеві потреби неприроднім шляхом з її донькою, якій наразі не виповнилося ще й десяти років. Як розповів репортеру “Телеграфа” старший слідчий прокуратури Кременчука Андрій Сенніков, знущаючись над дівчинкою, чоловік примушував маля задовольняти його сексуальні фантазії: займатися з ним оральним чи анальним сексом. При цьому він погрожував дитині і казав - якщо мати довідається про ці стосунки, то дівчинка нехай начувається. Маля мовчало, з одного боку, побоюючись гніву матері, а з іншого – побоїв вітчима. Тим паче, що останній неодноразово застосовував силу, особливо, якщо дитина відмовлялася виконувати його сексуальні примхи.
При розмові з дівчинкою слідчі прокуратури встановили, що збоченець домагався її з періодичністю приблизно раз на місяць. Стосунки тривають уже кілька років.
Як дізналася про подібні факти мати і чи затримано вітчима-збоченця, в прокуратурі повідомити відмовилися, посилаючись на таємницю слідства, яке ще триває. За словами старшого помічника прокурора, на проведення слідства прокуратурі відведено два місяці, після чого справа буде передана до суду. Але якщо слідство зіткнеться з перешкодами, то його термін може бути продовжений.
По цій справі кримінальна справа порушена за трьома статтями: за розбещення неповнолітньої, за статеві стосунки з особою, що не досягла статевої зрілості, та за злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною, над якою встановлено опіку.
До речі, Андрій Сенніков пригадав, що останній подібний злочин прокуратура міста розслідувала десь два роки тому, коли опікун також вступав у статевий контакт з неповнолітньою дівчинкою. Тоді прокуратура також порушила кримінальну справу одразу за кількома статтями і передала її до суду. На даний час вирок суду до прокуратури ще не надійшов. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх