Полтавець намагався відправити поштою скіфські археологічні знахідки в Росію

14.07.2019, 12:31 Просмотров: 1 823 Комментариев: 3

У Російську Федерацію мали передати посилку зі скіфськими наконечниками

 

У суді мають розглянути обвинувальний акт щодо жителя Полтави, який намагався переправити на територію Російської Федерації, з приховуванням від митного контролю, археологічну колекцію знахідок. Про це повідомила прес-служба прокуратури Полтавської області.


Стало відомо, що 35-річний полтавець знайшов в інтернеті покупця, який захотів придбати предмети старовини. Ними виявилися наконечники для стріл, що становлять археологічну колекцію скіфських наконечників для стріл VII ст. до н.е. – IV ст. н.е. і належать до культурних цінностей, що мають художнє, історичне, етнографічне та наукове значення.


Продавець погодився переслати ці речі до Росії поштою. Під час заповнення митної декларації, щоб приховати зміст посилки, полтавець написав неправдиві відомості.


Свою вину у вчиненні контрабандного пересилання історичних та культурних цінностей чоловік повністю визнав. Полтавцю інкримінують ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 201 (закінчений замах на вчинення контрабанди культурних цінностей, переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю культурних цінностей) Кримінального кодексу України.

Комментарии: 3

462
14 июля 2019 12:55

Как Карпаты везут в Европу и янтарь, так все погнраничники и органы контроля не то что слепые, а ещё тупые и глухонемые... а тут гляди - обнаружили наконечники стрел...


+19
622
14 июля 2019 13:57

Как Карпаты везут в Европу и янтарь, так все погнраничники и органы контроля не то что слепые, а ещё тупые и глухонемые...

Европа!


+3
161
14 июля 2019 18:27

Цитата: Angel737
Европа!

Азиопа!!!


+4
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх