Винесли вирок листоноші, яка на Полтавщині привласнила чужу грошову допомогу на придбання твердого палива

10.03.2019, 10:10 Просмотров: 1 849 Комментариев: 1

Жінка у документі підписалася за особу, якій призначалася допомога, та забрала собі майже півтори тисячі гривень

Наприкінці лютого 2019 року Пирятинський районний суд виніс вирок листоноші, яка порушила ч.1 та ч. 4 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) і ч. 1 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.


З матеріалів справи відомі подробиці правопорушення. 21 травня 2018 року листоноша, яка на той час працювала в міському поштовому відділенні «Оржиця», отримала відомість про виплату соціальних пільг на придбання твердого палива за квітень 2018 року та самі кошти у розмірі 1333 грн 29 коп.


У той день жінка підписалася від імені особи, якій призначалася соціальна допомога, у графі одержувача у відомості. 22 травня листоноша відзвітувала, що нібито віддала гроші на купівлю твердого палива. Насправді готівку забрала собі.


У судовому засіданні обвинувачена свою вину повністю визнала та щиро розкаялася.


Суд визнав жінку винною та виніс вирок у вигляді фінансового покарання на суму 850 гривень. Крім того, жінку позбавили права 2 роки обіймати посаду листоноші.

Комментарии: 1

2 874
12 марта 2019 19:48

Листоноші із жебрацькою зарплатнею в 3,5 тис, це якщо на ставку, а в селах на о.5 ставки вони працюють, носять сотні тисяч соцвиплат. От спокуса і виникає


+3
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх