Днями бійцям ДСНС повідомили про лебедя з пошкодженим крилом на річці Ташань, що в Зінькові. Після двох днів «полювання» за птахом на замерзлій річці, 17 листопада тварину спіймали.

Як повідомила прес-служба ДСНС у Полтавській області, лебедя відвезли місцевому мешканцю, який доглядає за тваринами і птахами. Чоловік пообіцяв підлікувати птаха та випустити навесні.

 

На цьому «лебедині» пригоди не закінчилися. 18 листопада рятувальники двічі виїжджали на порятунок лебедів із замерзлих водоймищ у Новосанжарському та Оржицькому районах.

Зранку 18 листопада на «101» зателефонувала жінка та повідомила про те, що на озері в селі Писарівка Новосанжарського району перебувають 2 знесилених лебедя, які потребують допомоги.  Рятувальники за допомогою човна та рятувальної мотузки витягли птахів із замерзлої води. Птахів передали місцевій мешканці, яка доглядатиме за ними.

 

Того ж дня до рятувальників звернувся мешканець села Сазонівка Оржицького району, який повідомив про знесиленого лебедя на озері. Птаха також «визволили» з криги та передали місцевим мешканцям.

Джерело фото: poltava.dsns.gov.ua

Спочатку було слово. Потім його відредагували.

facebook x telegram whatsapp viber