Росіянин через Полтавщину полетить у Францію, не для огляду Ейфелевої вежі, а відбути покарання

18.08.2018, 12:10 Переглядів: 2 823

Чоловік проти - вніс апеляційну скаргу

Прокуратура Полтавської області вживає активних заходів щодо екстрадиції громадянина РФ до Французької Республіки для відбування покарання, незважаючи на його спроби усіляко затягнути процес та вийти з-під варти, щоб не відповідати перед законом. Як повідомля прес-служба прокуратури, екстрадиційну перевірку здійснии на підставі доручення Міністерства юстиції України. 


Громадянина Російської Федерації мають видати компетентним органам Французької Республіки для відбування покарання у виді 3 років позбавлення волі.


Не погоджуючись із таким рішенням, чоловік вніс апеляційну скаргу.


За клопотанням прокуратури Полтавської області, до вирішення Міністерством юстиції України питання щодо його видачі та фактичної передачі до Франції громадянину обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.


Вказана справа перебуває на особливому контролі керівництва прокуратури Полтавської області, правопорушник постане перед судом, не дивлячись на його спроби затягувати процес.


Поряд із цим, органи прокуратури Полтавської області розпочинають брати  активну участь у співробітництві з міжнародними організаціями та інституціями у спільній боротьбі з міжнародною злочинністю.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 4 від 26 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх