З 16 березня кременчуцькі вулиці патрулюють не лише копи...

17.03.2018, 10:07 Просмотров: 7 267

 

Ну як, вам спалося спокійніше?

Фото: Кременчуцький відділ поліції ГУНП в Полтавській області

З 16 березня кременчуцькі вулиці патрулюють не лише копи, але і спільні наряди поліції, військовослужбовців Нацгвардії України, державної охорони та приватних структур охорони міста, повідомляє прес-служба поліції.


Вчора на площі Незалежності відбувся їх спільний інструктаж. Завдання по забезпеченню правопорядку до виконання для додаткових нарядів правоохоронних структур поставив керівник поліції міста Віталій Ботвина.


Поліцейські та нацгвардійці у вечірній час патрулюватимуть за визначеними маршрутами житлові масиви, місця скупчення громадян і там, де останнім часом найчастіше скоювалися вуличні правопорушення.


- Поступово приходить потепління і людей на вечірніх вулицях стає більше, заплановані ряд масових заходів, які повинні бути безпечними для кременчужан та гостей нашого міста, — повідомив Віталій Ботвина. — Закликаю всіх громадян дотримуватися правил безпечної поведінки не зловживати спиртними напоями й виявляти взаємоповагу. А також звертаюся до населення не бути байдужими, реагувати та одразу повідомляти поліцію про виявлення підозрілих предметів, транспортних засобів та осіб, поведінка яких викликає підозру.

Автор: Руслана Горгола Источник фото: facebook.com
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх