Кременчужани налагоджують зв'язки з "Люблінською Політехнікою"

12.04.2016, 09:00 Просмотров: 1 253

Кременчужани налагоджують зв'язки з "Люблінською Політехнікою"

Делегація з Польщі домовляється з Кременчуцьким національним університетом про співпрацю

Кременчужани після навчання у Кременчуцькому національному університеті мають змогу продовжити навчання у Польщі. Про співпрацю університетів йшлося на сьогоднішній зустрічі представників Кременчуцького національного університету та делегації з Любліна.

 

За словами канцлера освітньої делегації Веслава Сікори, “Люблінська Політехніка” вже 4 роки активно співпрацює з Кременчуцьким національним університетом ім. М.Остроградського. Університети у рамках партнерства реалізують програми подвійного дипломування.

 

- Люблін - місто студентів. В місті п’ять державних університетів та 3-4 приватних. У нас навчається близько 600 студентів з України, троє з яких студенти Кременчуцького національного університету, - додав Веслав Сікора.

 

 

Також й викладачі мають змогу працювати у польському університеті. Їм надають один семестр викладання в “Люблінській Політехніці”. Також університети співпрацюватимуть у сфері наукових досліджень, адже поляки мають чудову лабораторну базу.

 

- Студенти отримають освіту за європейськими стандартами. Ми не плекаємо ілюзій, що всі студенти повернуться додому. Деякі залишаться там, але частина повернеться. Школярі навіть зараз вивчають польську мову в школах, щоб у перспективі продовжити навчання за кордоном, - додав міський голова Віталій Малецький.

Автор: Альона Душенко Источник фото: Прес-служба Кременчуцької міської ради
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх