Культурний Adapter перетворить Кременчук на творчу столицю Полтавщини

14.10.2015, 12:53 Переглядів: 4 392

Культурний Adapter перетворить Кременчук на творчу столицю Полтавщини

Починаючи з 18 жовтня, Кременчук на культурний осередок перетворюватимуть закордонні гості та місцеві активісти

Альтернативний культурний простір народиться в нашому місті у колишній закинутій столярній майстерні. Станеться це в рамках проекту Adapter за адресою вул. 60 років Жовтня, 30А, біля зупинки Меморіал “Вічно живим”, неподалік гуртожитка міського педучилища. Про це повідомляють організатори проекту Adapter в Кременчуці.

 

Відкриття проекту намічене на 18:00 18 жовтня. В програмі вечора зустріч зацікавлених кременчужан із творчими закордонниними гостями, культуртрегерами, художниками, культурними активістами з Німеччини, Швейцарії та України. Українська сторона буде представлена арт-групою СТАН з Івано-Франківська, кременчуцькою організацією “Культурний діалог” та харківським гуртом "SPIEL DE TROIS".

 

Спеціальним гостем вечора стане відеохудожник, дослідник медіамистецтва та візуальної культури в реальному часі з Німеччини Кірітан Флюкс. Автор є одним із засновників асоціації відеомистецтв «VisualBerlin», займається відеодизайном та відеоанімацією.

 

Даний захід є частиною програми "KulTour", в рамках "KunsTräume - Альтернативні Мистецькі Простори в Молдові", що розроблена, організована і фінансована Гете-Інститутом.

 

- 18 жовтня невеликий провінційний Кременчук має всі шанси стати епіцентром культурного життя України. Міжнародні культурні менеджери, експерти, громадські діячі, криативні молодіжні ініціативи, кременчужани стануть свідками й учасниками унікального досвіду перевтілення закинутої столярної майстерні і її простору на альтернативний культурний центр, - говорить організатор вечора та культурний активіст Юрій Слюсар.

Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 25 від 23 червня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх