Нове ім'я лідера: AXA стає ARX

11.07.2019, 09:00 Просмотров: 1 136

 

Лідер страхового ринку України, компанія «AXA Страхування», тепер називається «Страхова компанія «ARX».

В середині літа відбулася подія, яке не могло залишитися непоміченою українськими автовласниками. На страховому ринку країни з'явилася «Страхова компанія «ARX»!


Пояснимо: у страхуванні компанія зовсім не новачок. Під новим ім'ям продовжує свою успішну роботу найбільша страхова компанія на ринку України: «AXA Страхування». З 1-го липня «AXA Страхування» змінила назву на «Страхова компанія «ARX», компанія «AXA Страхування Життя» відтепер працює під брендом «ARX Life».


З чим пов'язано переіменування? Зі зміною власника. Французька Група АХА завершила оформлення угоди з Fairfax Financial Holdings Limited, яка придбала 100% статутного капіталу страхової компанії "АХА Страхування".


Штаб-квартира Fairfax Financial Holdings Limited знаходиться в Торонто. І це теж гарнановина, адже Канада - один з найнадійніших партнерів нашої країни в світі. Fairfax Financial Holdings Limited займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року. Незмінним головою і виконавчим директором Fairfax Financial Holdings Limited з 1985 р є Прем Ватса; холдинг працює в 40 країнах світу. Зауважимо, що Група FAIRFAX перевищує за своїми показниками будь-якого іноземного конкурента АХА в Україні. Ось лише кілька дуже показових цифр: інвестиційний портфель складає 38,8 млрд доларів, загальна сума активів становить 60,4 млрд доларів, загальний акціонерний капітал складає 17,1 мільярда доларів.


Навіть назва «ARX» говорить сама за себе. У перекладі з латини воно означає «фортеця, замок, цитадель», тобто відображає основний атрибут страхового бізнесу - надійність. Кожен клієнт компанії може бути впевнений в тому, що «ARX» максимально захистить його інтереси і виконає всі свої зобов'язання не менш ретельно, ніж їх виконувала компанія «AXA Страхування».


Показники роботи «ARX» вражають: в 2018 року "ARX" по праву зайняла перше місце серед 245 страхових компаній України за розміром чистих страхових премій і чистих страхових виплат. Не дивно, що за статистикою 92% клієнтів задоволені сервісом компанії.


Голова Правління СК «ARX» Андрій Перетяжко


«Ми успішно закінчили перше півріччя 2019 року і плануємо і далі тримати таку ж високу планку. Ми з оптимізмом дивимося у майбутнє і абсолютно впевнені, що фінансові і стратегічні цілі 2019 року буде досягнуто в повному обсязі», - заявив Андрій Перетяжко, Глава правління «Страхової компанії «ARX».

Автор: на правах реклами
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх