Kazk'ове закриття Piviha-фесту: три дні драйву під Кременчуком

9.07.2018, 15:05 Просмотров: 6 335 Комментариев: 1

 

Фотозвіт з заключного дня фестивалю драйву і музики Piviha

Фото: Александр Попенко

З 6 по 8 липня в найвищій точці Полтавщини - на горі Пивисі - продовжує робити хвилі на Кременчуцькому водосховищі фестиваль драйву та музики Piviha. Ось короткий звіт 8 липня від нашого спецкора.


- Сьогодні зовсім не відчувалося, що це останній день фестивалю - було повно як їжі, так і розваг, - повідомила наш спеціальний кореспондент Святослава Горапивищенко. - Хедлайнери Kazkа запалили натовп. Слухала їх записи - не вразило, але вживу все звучало набагато драйвовіше.


 


Шановні користувачі мобільних пристроїв! Не забувайте, що повний фотозвіт ви можете побачити в повній версії нашого сайту. Натисніть на кнопку «Повна версія» в правому верхньому кутку.

Автор: Руслана Горгола Фото: Александр Попенко

Комментарии: 1

3 466
9 июля 2018 15:47

Шановні користувачі мобільних пристроїв! Не забувайте, що повний фотозвіт ви можете побачити в повній версії нашого сайту. Натисніть на кнопку «Повна версія» в правому верхньому кутку.
оце саме більше в цьоу сайті напрягає. Наче вже ушли від древнього віку, коли в інтернет потрапляли через діал-ап чи ЖиПиеРеС, інтернет переважно безлімітний, але я маю шастать і шукати кнопку "повна версія". До того ж стрічка новин в гугл браузері Андроіда посилає на саму новину, але на телефоні ця сторінка відкривається в полегшеному варіанті, і шоб переглянути фото мені потрібно робити зайві рухи - тиснути на кнопку повної версії, тиснути кнопку повернутись назад, бо викидає на стартову сторінку Телеграфа, і тиснути кнопку "оновити". Тому виключіть к дідькам мобільну версію


+1
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх