У Кременчуці підвищили тарифи на ексвитрати

17.05.2017, 15:20 Просмотров: 8 550 Комментариев: 15

У Кременчуці підвищили тарифи на ексвитрати

Послуги керуючих компаній зросли в ціні у 2-3 рази

У Кременчуці керуючі компанії “Житлорембудсервіс” та “Місто для людей” (раніше - ”Добробит”) підвищили тарифи на ексвитрати. 17 травня на засіданні виконкому затвердили відповідний проект рішення.


- З першого числа люди почнуть вам платити інші гроші, набагато більші. І від вас будуть вимагати більшого і працювати ви маєте набагато краще. Ви повинні прибирати, проводити санобробку, дератизацію, дезінсекцію. Всю цю роботу ми маємо побачити до кінця літа, - говорив мер міста Віталій Малецький перед голосуванням за проект.

 

Тож, які тарифи матимуть кременчужани з наступного місяця:

 

Розцінки «Житлорембудсервісу» (на прикладі висотних будинків у квт. 278):

 

Новий тариф для квартир, які обслуговуються ліфтом: 3,7783 грн/метр квадратний; старий - 1,8555; збільшення у 2 рази;
Новий тариф для квартир, які не обслуговуються ліфтом: 3,0433 грн/метр квадратний; старий - 1,4972; збільшення у 2 рази;

 

Яким став тариф для вашого будинку - дивіться за посиланням.

 

Розцінки «Місто для людей» (на прикладі висотного будинку по вул. Шевченка):

 

Новий тариф: 4,2977 грн / метр квадратний; старий - 1,2892; збільшення в 3,3 рази.

 

Для кожного будинку у затвердженому рішенні є індивідуальні розрахунки. Але в цілому, тариф на ексвитрати по всьому житловому фонду підніметься у 2-3 рази. Ознайомитись із тарифом у кожному окремому будинку, який обслуговує "Місто для людей", можна тут: 16811-1.doc [3,55 Mb] (cкачиваний: 502)

 

При цьому мер міста дав директорам керуючих компаній завдання: щомісячно у себе на сайті розміщувати звіт про надходження та використання коштів по кожному будинку і дублювати ці звіти на дверях будинків. У звітах має бути інформація, скільки коштів на даний будинок витрачено і які роботи проведено.


Також управлінці мають розробити за наступні 2 тижні конкретний план стосовно того, як покращиться надання їхніх послуг з підняттям тарифу.


З того, що обіцяють: замінити лампи розжарювання у під'їздах на енергозберігаючі, провести поточні ремонти, швидше реагувати на аварійні ситуації та інше.

 

- А першого вересня ми з вами зберемося, і ви розкажете, що зробили за літо. Тому що тут закладені механізми коригування тарифу як у більшу, так і у меншу сторону, - підсумував мер.


Нагадаємо, що кременчуцькі керуючі компанії «Житлорембудсервіс» та «Місто для людей» розвісили на під'їздах житлових будинків попередження про намір підвищити тариф на експлуатаційні витрати ще 24 квітня. Потім, по процедурі, розрахунки відправили до Антимонопольного комітету України, звідки прийшла позитивна відповідь стосовно підняття тарифу на ексвитрати.

 

Це вже не перша спроба керуючих компаній підняти тариф на ексвитрати. Але раніше рішенням виконкому їм відмовили.

 

Що входить у ексвитрати:


1. Прибирання при будинкової території.
2. Вивезення сміття (зараз ця плата йде окремим рядком – напряму комунтрансу).
3. Технічне обслуговування ліфтів.
4. Технічне обслуговування будинкових систем водо-, теплопостачання, водовідведення.
5. Дератизація (обробка проти гризунів).
6. Дезінсекція (обробка проти комах).
7. Обслуговування димовентканалів.
8. Протипожежна автоматика.
9. Поточний ремонт конструктивних елементів будинку, інженерних систем, елементів благоустрою.
10. Підготовка будинків до експлуатації в осінньо-зимовий період.

Комментарии: 15

220
17 мая 2017 15:38

Технічне обслуговування ліфтів також йде окремим рядком


+2
166
17 мая 2017 15:55

навіть жирним не треба виділяти. кого в загалі ця новина торкнеться? 80% кременчужан? і новиною не назвеш підвищення ціни в 2-2,5 рази. и так зійде )))


+4
376
17 мая 2017 16:01

реально из перечня услуг ,окромя дворника ничего не делается---в подвалах срач и мусор,подъезды облупленые,ни детских площадок---интересно поглядеть отчет о проделанной работе за месяц и сколько это стоило сравнив с общей суммой экс.расходов оплаченных жильцами--сам лично займусь и кстати сайт ЖРБС не работает с 2012 года

 


+19
1 376
17 мая 2017 16:55

Поднялся доллар — подняли цены. Доллар упал — ни одна падла цены не опускает. Значит дело совсем не в долларах, а в падлах.

 

Если вы пашете, как лошадь — присядьте, сделайте пару затяжек сигареты… — никотин убьет внутри вас эту скотину!

 

Говорят, что скоро будет хорошо. Кому скоро будет хорошо — не говорят.

 

Коррупция — как проституция: кто-то берет, кто-то дает ...

 

Вор должен сидеть в тюрьме! Если, конечно, он уже не сидит в депутатском кресле.

 

 


+19
650
17 мая 2017 17:18

Що таке підвищення тарифу на утримання будинку в порівнянні з "блокуванням" ОК та ВК, так, дрібниці :).

Через місяць-два знову буде "плач ярославни" про "нестерпні тарифи" та про те, що все це робить особисто Порошенко разом з Гройсманом, щоб винищити українців. Саме вони, "кровопивці", узгоджують розрахунки і управляючих компаній і перевізників та затверджують підвищення.


+7
1 309
17 мая 2017 18:18

Телеграф, очень хочется услышать ваше мнение по поводу грабежа Полтаваобленерго предпринимателей, которым с прошлого месяца начали выставлять космические счета за "липовую" предоплату за два месяца вперёд. Во львовской области даже депутаты районной рады обратились в Кабмин, Антимонопольный комитет и Генеральную прокуратуру по поводу беспредела местного обленерго. А вы как то замалчиваете о существовании данной проблемы. Очень хочется услышать ваше мнение по выходке Полтаваобленерго.

Донченко Татьяна, прокомментируйте пожалуйста данную ситуацию!!! Пожалуйста!!!

Законных оснований для этой обдираловки нет, подскажите что делать с этими паразитами. 


+21
1 376
17 мая 2017 19:27

Цитата: Svoyton
Телеграф, очень хочется услышать ваше мнение по поводу грабежа Полтаваобленерго предпринимателей, которым с прошлого месяца начали выставлять космические счета за "липовую" предоплату за два месяца вперёд. Во львовской области даже депутаты районной рады обратились в Кабмин, Антимонопольный комитет и Генеральную прокуратуру по поводу беспредела местного обленерго. А вы как то замалчиваете о существовании данной проблемы. Очень хочется услышать ваше мнение по выходке Полтаваобленерго.
Донченко Татьяна, прокомментируйте пожалуйста данную ситуацию!!! Пожалуйста!!!
Законных оснований для этой обдираловки нет, подскажите что делать с этими паразитами. 
Согласен с вами уважаемый они дрожат им страшно и про воров чиновников писать и отом как предренимателей на колени ставят-стыдно господа -ведь вы у нас типа независимая пресса.


+20
1 309
17 мая 2017 20:59

Енергетичний зашморг для районних підприємців посилюється. Не платите аванс за місяць – заплатите за два!

Споживачі змушені підписувати угоди з енергопостачальником, оскільки їх поставлено перед вибором: або погоджуватися на умови монополіста, або залишитися без енергоносіїв. Сьогодні маємо продовження протистояння районних депутатів проти енерго-монополіста. Цими днями дописувачі Буського радіо повідомили, що цього місяця підприємці нашого району отримали “цікаві” рахунки за електроенергію. Підприємців змушують внести передоплату за ще не використану електроенергію за 2 місяці наперед і суми , зазначені у рахунках, космічні!


+2
2 132
17 мая 2017 21:06

Цитата: wolf
Цитата: Svoyton

Согласен с вами уважаемый они дрожат им страшно и про воров чиновников писать и отом как предренимателей на колени ставят-стыдно господа -ведь вы у нас типа независимая пресса.

....Ой ой- с этого момента  можно попотробнее .Можно узнать  хоть одного независимого?????


+5
215
17 мая 2017 21:21

Чтобы вы захлебнулись в собственном д .................


+11
98
17 мая 2017 22:25

А кому они тариф подняли? городу? вот пусть Малецкий и платит. я ни с кем договора не заключал и платить не буду! пусть сначала договора позаключают хоть знать будут люди за что с них деньги требуют. Кругом бардак и срач, ямы на дорогах по дворам по колено, тротуары давно в тропы превратились,  щели между панелями по дому в палец (зато счетчиков наставили), крыша течет, на техэтаже дерьма птичьего по колено, в подвале вонища (это я на конкретном примере, кому интересно пишите в личку адрес дам) - посмотришь детские фото и такое впечатление что война не на Донбасе а вокруг моего дома


+22
4 737
18 мая 2017 00:01

У 3,3 рази! Та ви ухуїли! 


+14
27
18 мая 2017 03:20

вам шо жалко

 


+4
1 309
18 мая 2017 07:50

Так, а на счёт экспвытрат - ведь уже не раз журналисты писали, что согласно с новым законом про ОСББ городские власти не имеют никакого права на установление, утверждение или формирование таких тарифов.

Теперь управляющие компании должны сами непосредственно и напрямую заключать договора с ОСББ или представителями домового комитета (если жители ОСББ не организовали).

Так что утверждённые горсоветом тарифи никакой юридической силы не имеют!!! 

Законны тарифы договорённые только напрямую с жителями...

Исполком имеет право утверждать тарифы по обслуживанию только коммунальной собственности.


+7
199
18 мая 2017 13:05

Правильно! Повышайте все тарифы сразу! Мы же теперь Европа!!!stuck_out_tongue_winking_eye


+5
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх