Парк на Молодіжному хочуть «покращити» на 36 мільйонів

24.02.2013, 08:14 Просмотров: 4 937 Комментариев: 12

Парк на Молодіжному хочуть «покращити» на 36 мільйонів
Реконструкція парку Воїнів-Інтернаціоналістів під регіональний ландшафтний парк «Кагамлицький» затягнеться на три-чотири роки

Парк на Молодіжному хочуть «покращити» на 36 мільйонівПарк на Молодіжному хочуть «покращити» на 36 мільйонівПарк на Молодіжному хочуть «покращити» на 36 мільйонівПарк на Молодіжному хочуть «покращити» на 36 мільйонів

Парк на Молодіжному хочуть «покращити» на 36 мільйонів  

Григорій Брижаха каже, що в Україні вони вперше об’єднали в одному проекті парк відпочинку, ландшафтну та заповідну зони


Реконструкція парку Воїнів-Інтернаціоналістів під регіональний ландшафтний парк «Кагамлицький» затягнеться на три-чотири роки. Там планують зробити зону стаціонарного відпочинку з кафе, спортмайданчиками та атракціонами, зону регульованого відпочинку з пірсом для водних розваг та «стежкою розвідника» і заповідну зону.

 

Міська влада погодила проект облаштування регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький». До його складу увійдуть парк Воїнів-Інтернаціоналістів, територія навколо річки Сухий Кагамлик та страшенно захаращена територія неподалік колісного заводу. Загальна площа – 28 га.

 

– Ми вже погодили проект у місті, передаємо його на експертизу до «Укрінвестпроекту». Фінансуватимуться роботи за рахунок держави, а не за кошти Кременчука. Це вперше в Україні об’єднані в одному проекті парк відпочинку, ландшафтна та заповідна зони, тому він викликав інтерес Мінекології. На облаштування потрібно 36 мільйонів. Зараз маємо мільйон на проектування та першочергові заходи, – каже заступник голови Автозаводського райвиконкому Григорій Брижаха.

 

За його словами, регіональний парк буде поділений на три зони.

 

Перша зона – стаціонарного відпочинку. До неї увійде парк Воїнів-Інтернаціоналістів (площа – 9,4 га). Там встановлять атракціони, облаштують спортивний майданчик, дитяче кафе «Фортеця». Його збудують поруч з ігровим майданчиком, який минулого року відкрив нардеп Жеваго. Окремо будуть встановлені флагштоки, біля пам'ятника афганцям, та з'явиться алея, присвячена воїнам, які брали участь у бойових діях в інших країнах – їх назви будуть написані на стелі із зазначенням дати проведення військових операцій, каже голова громадської організації «Об'єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство» Олег Фещенко.

 

У першій зоні також має з’явитися господарчий двір. У парк додатково проведуть електрику, воду та каналізацію. Трохи збоку, на майданчику перед входом, встановлять постамент з БТР. Цікаво, що в проекті не передбачено кафе біля річки Сухий Кагамлик, яке зараз розташоване поблизу пляжу. На його місці планують зробити дитячий майданчик. Сам парк обнесуть парканом, але вхід буде вільним. Заплановане і облаштування пляжу.

 

Друга зона – регульованого відпочинку. Це територія навколо річки Сухий Кагамлик. Її площа – 11,55 га. На водоймі планують облаштувати пірс з водними атракціонами, зону рибальства, місця для лебединих хатинок, колодязь забору води для поливу та гідроспоруду з мостом для транспорту. Гідроспоруда регулюватиме рівень води в річці. Навколо неї збираються прокласти «стежку розвідника».

 

– Уздовж Кагамлика хочемо заасфальтувати доріжку, щоб люди могли гуляти, бігати, а не ходили болотом. Якщо вистачить бажання та енергії, зробимо «стежку розвідника» – на зразок смуги перешкод. Це може бути лабіринт, стінка, яку треба подолати, – розповідає Олег Фещенко.

 

Третя зона – заповідна (ближче до кварталу 304). Її площа – 6,15 га. Зараз це хащі та поля. Там висадять рідкісні види дерев та кущів.

 

– Цього року реально можна провести електрику, воду. Атракціони та водний пірс з'являться вже наступного року. Якщо до того мільйона, що вже є за підсумками півріччя чи дев’яти місяців, нам додадуть ще щось – тоді зробимо більше. Загалом, думаю, на створення парку піде три-чотири роки, – підсумував пан Брижаха.

 

"Кременчуцький ТелеграфЪ", №8 від 21 лютого

Автор: bulashev

Комментарии: 12

1 642
24 февраля 2013 10:10

Ну всё, «хищный пушистый северный зверёк лисец» пришёл и на наш Кагамлык...

0
0
24 февраля 2013 10:59

За такие бабки(выделенные на проектирование) могли бы и утюг купить для разглаживания малюнков, а то непонятно чё нацарапали на них( моя внучка красивше рисует).

0
1 691
24 февраля 2013 11:45

а как же водозабор(напротив ивушек) погребного на свои гарды из реки ландшафтной и заповедной зоны разве это дозволено angry

0
0
24 февраля 2013 12:41

Всех пенсионеров к земельным работам тянет. Автозаводской райисполком это просто фирма профессионалов ландшафтников.)))

0
592
24 февраля 2013 12:42

А парк"Депутатский"уже закончился?

0
0
24 февраля 2013 12:44

Снова борец за денежные знаки, сын турецкоподданого Остап Бэндер, с "гигантом" мысли и отцом Кременчугской демократии - крашенным Кисой, в уездном городе "К" центр вселенной цивилизации и шахматный или теперь футбольный турнир затевают...

0
0
24 февраля 2013 12:48

Прям поле чудес! Программа развития парков под лозунгом " заройте ваши денежки".

0
0
24 февраля 2013 17:33

лучше бы мост на 36 миллионов покращЫлЫ

0
569
24 февраля 2013 20:02

Георгій Брижаха каже, що в Україні вони вперше об’єднали в одному проекті парк відпочинку, ландшафтну та заповідну зони

Тов. Брыжаха! Где вы увидели заповедник на Молодежном?
Раскройте глазенки!

0
0
25 февраля 2013 11:45

"Фінансуватимуться роботи за рахунок держави" еще вопросы? 36 миллионов на другие цели никто не выделит, так что пусть уж парк и заповедную зону обустраивают в Кременчуге чем в каком то другом городе.

0
0
25 февраля 2013 18:51

Кажуть "парк відпочинку, ландшафтну та заповідну зони" а бачать бездонне корито

0
0
1 марта 2013 17:27

Кто-то ещё верит, что это для "пересичного" жителя Кременчуга делается?!

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх