21:00 "Динамо" - "Шахтар" (на телеканалі "Україна")
22 травня
9:00 фінальні змагання дитячого футбольного турніру "Кожаний мяч" на стадіоні "Кремінь".
12:00 Перший етап трофі-рейду, старт з площі Перемоги
23 травня
14:40, 18:40 Кубок м. Кременчука з хокею з шайбою за участю: ХК «Кременчук», ХК «Дженерал» (м.Київ), ХК «Вітязь» (м.Харків), ХК «Льдінка» (м.Київ) на льодовій арені "Айсберг". 24 травня о 11:40 матч за 3 місце, 15:40 фінал
17:00 "Кристал" (Херсон) - "Кремінь" (Кременчук), кремнчужани зіграють на виїзді в Херсоні
24 травня
10:00 Кубок Полтавської області зі швидкісного спуску МініДХ (Маунтінбайк)
Анонс матчів 25 туру Прем'єр-ліги України
23.05, 14:00 "Олімпік" - "Волинь" (канал Футбол 2)
23.05, 17:00 "Металург" Д - "Говерла" (канал Футбол 2)
23.05, 18:00 "Дніпро" - "Шахтар" (канал 2+2)
24.05, 14:00 "Металіст" - "Іллічівець" (канал Футбол 1)
24.05, 19:30 "Ворскла" - "Чорноморець" (канал Футбол 1)
24.05, 19:30 "Металург" З - "Зоря" (канал Футбол 2)
24.05, 19:30 "Карпати" - "Динамо" (канал 2+2)
15.05, 14:00 "Зоря" Луганськ "- "Карпати" Львів U-21, на стадіоні "Кремінь"
16.05, 17:00 "Кремінь" - "Реал Фарма", на стадіоні "Кремінь"
16.05, 9:45 Чемпіонат Кременчука з тхеквандо (ДЮСШ-2, вул. Квартальна, 5)
Анонс матчів 24 туру Прем'єр-ліги України
15.05, 19:00 "Чорноморець" - "Металург" З (канал 2+2)
16.05, 14:00 "Іллічівець" - "Ворскла" (канал Футбол 2)
16.05, 17:00 "Шахтар" - "Металург" Д (канал Футбол 2)
16.05, 19:30 "Зоря" - "Карпати" (канал Футбол 2)
17.05, 14:00 "Олімпік" - "Металіст" (канал Футбол 1)
17.05, 17:00 "Волинь" - "Говерла" (канал 2+2)
17.05, 19:30 "Динамо" - "Дніпро" (канал 2+2)
22:05 Дніпро - Наполі (канал 2+2)
22:05 Фіорентина - Севілья (канал Футбол 2)
22:05 Севілья - Фіорентина (канал 2+2)
22:05 Наполі - Дніпро (канал Україна)
5 травня
21:45 Ювентус - Реал Мадрид (канал 2+2)
6 травня
21:45 Барселона - Баварія (канал Футбол 1)
1 травня
12:00 "Зоря" U-21 - "Металург" Д на стадіоні Кремінь
16:00 вболівальники МФК "Кремінь" спільно з вболівальниками "Черкаського Дніпра" перед матчем проведуть спільний марш єднання.
Збір учасників о 15:30 біля "МакДональдз".
17:00 "Кремінь" - "Черкаське Дніпро" на стадіоні Кремінь
3 травня
12:00, 14:00 "Кремінь" U-15 та U-17 прийматиме команду "ДЮСШ-12" (Дніпропетровськ) на стадіоні Кремінь
17:00 "Зоря" (Луганськ) - "Шахтар" (Донецьк) U-19 на стадіоні Кремінь
Анонс матчів 21 туру Прем'єр-ліги України
02.05, 14:00 «Іллічівець» - «Карпати» (канал Футбол 2)
02.05, 17:00 «Зоря» - «Металург» Д (канал Футбол 2)
03.05, 14:00 «Металіст» - «Ворскла» (канал Футбол 1)
03.05, 19:30 «Чорноморець» - «Дніпро» (канал 2+2)
04.05, 14:00 «Олімпік» - «Металург» З
04.05, 17:00 «Динамо» - «Говерла» (канал 2+2)
04.05, 19:00 «Волинь» - «Шахтар»
17:00 «Олімпік» (Донецьк) – «Динамо» (Київ) (телеканал Футбол 1)
Матч перенесли на 20:00. Представники МВС не дали дозволу на організацію матчу на стадіоні Баннікова. Стадіон не може вмістити кілька тисяч київських ультрас, які заявили про намір відвідати поєдинок.
Тому оперативно було вирішено перенести гру на стадіон «Динамо».
19:00 «Дніпро» (Дніпропетровськ) – «Шахтар» (Донецьк) (телеканал 2+2)
28.04, 18:30 матч за 3 місце "Молодіжний Парламент" - "Нефтяник"
30.04, 18:00 фінал "Комунар" - "СелЛок"
матчі відбудуться на стадіоні "Кремінь"