Всі говорять, він - робить

10.07.2019, 12:30 Просмотров: 1 339

 

Сергій Мазур – не надто публічна людина. Його передусім знають завдяки хокейному клубу «Кременчук» та побудованій ним льодовій арені «Айсберг», що нині є найкращою в Україні. Але крім цієї беззаперечної заслуги перед містом Сергій Мазур - ще й успішний бізнесмен, який відроджує економіку міста, створюючи робочі місця. Такими невеликими, але впевненими кроками він зупиняє відтік кременчужан за кордон у пошуках кращої зарплати. Пана Сергія також знають як мецената, який роками допомагає чи не всім, хто його попросить про допомогу.


Ми побували на підприємствах, власником та співзасновником яких є Сергій Мазур, кандидат у народні депутати України по мажоритарному виборчому округу № 146, поспілкувались із працівниками, подивились на умови їхньої праці та послухали, що вони кажуть про свого керівника.


Кохнівський хлібозавод: люди згадали смак справжнього хліба

 

Насамперед ми завітали на хлібозавод. Він розташований у Кохнівці. Місцеві пам’ятають, у якому занепаді була ця територія протягом багатьох років, а кременчужани й досі згадують смак того, «кохнівського», хліба. І він, цей смак, на радість містян, повернувся. До цього неабияких зусиль доклав Сергій Мазур, адже є одним із співзасновників ТОВ «Кохнівський хліб».

На території підприємства - кипить робота. Працює цілодобова лінія з виробництва хліба потужністю 17 тонн на добу, в активній фазі – налагодження роботи ще однієї нової лінії. Наводять лад і на території – облагороджують фасади, висаджують рослини. У цеху – лише купка людей, бо процес виробництва – автоматизований.


Зустрічаємо молоду симпатичну дівчину Тетяну – вона працює машиністом тістообробної машини. Каже, що дуже задоволена умовами праці та рівнем зарплати. Про те, аби їхати на заробітки за кордон, і не думає


-Мене повністю все влаштовує, - каже Тетяна.


А Ольга Іванівна, що працює пакувальницею, пам’ятає, які були умови раніше і що є нині.


-Звісно, що зараз працювати набагато легше. Тому що весь процес автоматизований, а раніше більшість роботи доводилось робити вручну, - зазначає працівниця.


У цеху ми також зустріли й іноземця. Його звати Домен, і він приїхав зі Словенії, працює тут шеф-монтером. Оскільки на хлібозаводі встановлено обладнання Gostol, яким користуються хлібозаводи провідних країн світу, Домен допомагає налагодити лінії, тим більше, що вже незабаром на підприємстві запускають другу лінію. Після її запуску потужність виробництва сягне 40 тонн на добу – більш ніж удвічі більше за нинішній показник.


Складно повірити, що таке потужне виробництво було запущене майже за рік.


-На початку 2018 року, коли ми знайшли інвесторів, серед яких був і Сергій Володимирович Мазур, на місці виробництва був занедбаний майданчик і напівзруйновані приміщення, - розповідає директор з виробництва ТОВ «Кохнівський хліб» Сергій Ващенко. – Вартувало багатьох зусиль відновити комунікації, отримати необхідні дозвільні документи, провести переговори з партнерами із закупівлі обладнання. В усьому процесі безпосередньо брав участь Сергій Володимирович.


Сьогодні на підприємстві працює 68 осіб. За словами директора, перші працівники йшли з осторогою. Зараз на робоче місце – черга, а персонал потрібен, тому що виробництво розширюється і має амбітні плани щодо розвитку. Причому серед претендентів є люди, які вже побували за кордоном на заробітках. Середній вік працівників – 25-45 років, середня зарплата – понад 10 тисяч гривень на місяць.


-Виходячи з того, які принципи та методи були задіяні Сергієм Володимировичем при запуску нашого виробництва, думаю, йому варто братись і за більш масштабні проекти, пов’язані не лише із виробництвом, а і з розбудовою нашого суспільства, - вважає Сергій Ващенко. Сергій Мазур має величезний досвід та глибокі знання, які треба використовувати для суспільства.


Філія Торговий дім «Алкогрупа»: доставка товару у будь-яку торговельну точку кожного села

 

Далі поїхали на ПП «Алкогрупа», що на Третьому Занасипу, на вулиці Мічуріна. Охайна, облаштована територія, сучасні складські приміщення, комфортабельні офіси. Ще кілька років тому це була занедбана промислова база, із дахом, що тече. Сьогодні – це 2 тисячі квадратних метрів існуючих складів та ще 3 тисячі квадратних метрів, що будуються.


-У 2008 році підприємство створювалось для розповсюдження власної продукції. Сьогодні ми є лідерською дистриб’юторською компанією в Полтавській області з продажу напоїв та продуктів харчування, - розповідає Алла Музика, директор відокремленого підрозділу ПП «Алкогрупа». – Ми представляємо продукцію сотень відомих компаній, товари яких реалізуємо на території як нашої області, так і за її межами. А продукцію доправляємо в будь-яку торговельну точку як міста, так і села.


Тут працює близько 150 людей, що мають гідну зарплату, соцпакет, працівників доправляють на роботу та з роботи транспортом. Щомісяця підприємство сплачує близько 250 тисяч гривень податків до бюджету. ТД «Алкогрупа» постійно розширюється, тому тут працюють над залученням персоналу.


Взагалі, у групі підприємств Сергія Мазура працює близько 1500 людей. Це – створені ним робочі місця і стабільні відрахування до бюджету. На жодному підприємстві немає плину кадрів. А про власника підприємства працівники не кажуть жодного поганого слова - навпаки.


-Це – людина слова, цілеспрямована і справедлива, - говорить про Сергія Володимировича Мазура Алла Музика. – Він чесний, а це – чи не найважливіша якість для керівника у наш час. Він завжди підтримає, скерує, до нього можна звернутись у будь-який час. За його спиною можна себе не лише впевнено почувати, а й розвиватись.


Саме про можливості для людини, які надає Сергій Мазур своїм підлеглим та партнерам, розповідає Наталія Кардаш, директор ТОВ «Мідас-Авто» - підприємства, що спеціалізується на оптовій торгівлі молочними та ковбасними виробами.


-На одне з підприємств до Сергія Мазура я прийшла понад 20 років тому – на посаду комірника. І вже за місяць я працювала завідувачкою магазину та бухгалтером. Усі перетворення та досягнення його бізнесу я бачила на власні очі. Лише нещодавно я усвідомила, що працюю з цією людиною більше років, ніж я прожила зі своїми батьками. Наразі я очолюю одне з його підприємств. Що я хочу сказати: за ці роки у мене жодного разу не виникло сумніву, куди бігти в скрутній життєвій ситуації. Мамі потрібна операція – я йду до Сергія Володимировича, я знаю, що він не відмовить. Мені потрібна порада – я йду до нього, бо впевнена: я її почую. За цей час я вийшла заміж, народила двох дітей, і мені вдавалося поєднувати декретну відпустку з роботою по мірі можливості. Мені хотілося працювати, і я відчувала, що потрібна на роботі. І моя робота для мене – як дитина. Як каже моя донька про Сергія Володимировича, у нього – гіпертрофоване почуття справедливості. До нього колеги та знайомі звертаються як до третейського судді. Бо всі знають, що його рішення буде об’єктивним та виваженим, до якого прислухаються. І при цьому він не любить багато говорити, виступати, бувати на людях. Він дійсно працює. І мені це дуже імпонує.
Автор: політична реклама
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх