Президент Зеленський звільнив керівника Полтавської облдержадміністрації Товстого

11.06.2019, 16:37 Просмотров: 2 098 Комментариев: 1

 

Указ про звільнення опублікований на сайті Президента України

Президент Володимир Зеленський звільнив низку голів обласних державних адмінстрацій. Про ці та інші кадрові рішення розповів сьогодні на брифінгу заступник голови адміністрації Президента України Руслан Рябошапка. За його словами, це перша частина подань Кабміну. Серед тих, хто звільнений, пан Рябошапка назвав і голову Полтавської облдержадмінстрації. Також звільнені очільники Чернігівської, Хмельницької, Херсонської, Тернопільської, Сумської, Одеської, Миколаївської, Львівської, Кіровоградської, Київської, Івано-Франківської, Запорізької, Закарпатської та Волинській облдержадміністрацій.


На сайті Президента України опубліковані укази про звільнення очільників ОДА. Звільнений від тимчасового виконання обов'язків голови ОДА Роман Товстий.


Нагадаємо, Валерія Головка, який обіймав посаду голови Полтавськоъ ОДА, звільнив ще Президент Порошенко після гучної справи про хабарі, яку розслідує поліція. Комментарии: 1

2 882
11 июня 2019 21:14

и -

призначив керівником Служби зовнішньої розвідки народного депутата від «Батьківщини» Владислава Бухарєва.Владислав Бухарєв усе життя працював у держструктурах, а його дружина Олена — вчителька російської мови та світової літератури в київському ліцеї.

Та в декларації народного депутата Бухарєва за 2018 рік чимало нерухомості, кілька автівок і коштовності.

-декларацию надеюсь найдете, зеленые? Новые лица продолжаются!


+5
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх