Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 06.07.2020 08:50
Підтверджені:
Україна49043
Кременчук119
Хворі:
Україна26078
Кременчук6
Одужало:
Україна21703
Кременчук109
Померло:
Україна1262
Кременчук4

В Кременчуці стартувала безкоштовна школа бізнесу для 25 жінок Кременчука, які перемогли за результатами опитування

12.05.2020, 16:49 Переглядів: 1 692

 


Як ми повідомляли раніше, в місті розпочав діяти проект Бізнес-інкубатор з розвитку жіночих ініціатив. Це – ініціатива громадської організації «Інша Жінка», яку реалізовано за підтримки проекту ПРОМІС та сприяння місцевої влади.

Основними завданнями бізнес-інкубатору є не тільки підтримка малого та середнього бізнесу, але й розвиток жіночого підприємництва, надання базової бізнес-освіти, пошук інвестицій та партнерів, обмін досвідом та популяризація менторства.
Одним із етапів реалізації проекту Бізнес-інкубатор з розвитку жіночих ініціатив було проведення навчання 25 учасниць основам ведення бізнесу. З 17 квітня організатори оголосили про прийом анкет від бажаючих, який було завершено 30 квітня. Було подано понад 40 заявок від жінок, з яких організаторами за критеріями проекту було відібрано 30 учасниць для другого етапу – публічного голосування, яке відбувалося на основному каналі комунікації - у групі ФБ Бізнес-інкубатор для підтримки бізнесу в Кременчуці

Голосування проходило саме тут. Аби проголосувати, потрібно було вступити до групи. Розробники ФБ не передбачили іншого варіанту.

Тобто, аби проголосувати потрібно було: додатися у групу, віддати голос, вийти з групи чи залишитися (вибір є завжди), процедура займала приблизно до 5 хвилин часу.Хто з дівчат переміг у цьому етапі відбору?

Довойно Марина

Шевела Аліна

Бутенко Інна

Зацепіна Інна

Глибовець Наталя

Романенко Таісія

Загорулько Кароліна

Кривцун Ольга

Гладка Катерина

Рома Наталя

Пузиревська Єлизавета

Марченко Юлія

Мазур Світлана

Ющенко Наталя

Дубодєл Наталя

Бордюг Ірина

Міщенко Юлія

Соломоненко Ірина

Баль Альбіна

Рудницька Марина

Павлишина Юлія

Гуржій Ірина

Казакова Юлія

Куторженко Ірина

Шаблій Тетяна


 

Зі слів координаторок проекту – Юлії Цибульської та Ганни Тимофієнко – було кілька причин такого публічного відбору учасниць, і всі вони – на користь самих учасниць та їх майбутніх проектів:

По-перше, голосування громадськості – це тест для ідеї, з якою дівчата йшли на проект. Вони вчилися позиціонувати її, розповідати про неї та впевнена, отримали багато корисної інформації та фідбеку від знайомих.

По-друге, це - тест на готовність діяти. Задіяти всі можливі та неможливі ресурси. Приймати відмови, яких у майбутньому житті цих підприємиць буде ще дуже багато. Пізнавати мистецтво аргументації та бути адвокатом собі та власному майбутньому бренду. Це - найкоштовніший практичний досвід, який вони отримали протягом цих 3 днів. І він назавжди залишиться з ними.

По-третє, голосування дозволило привернути увагу громадськості до проблеми розвитку жіночого підприємництва в місті, побачити велику кількість активних, ініціативних, розумних жінок, які мріють приносити користь та брати відповідальність на себе. Ми створили спільноту, яка допомагає зростати та розвиватися, отримувати знання та знаходити допомогу. І це - надважливо, особливо зараз, у час всесвітньої кризи, рецесії економіки, карантину.


 


Бізнес-інкубатор з розвитку жіночих ініціатив у Кременчуці - безпрецедентний проект в історії міста, абсолютно безкоштовний та відповідає вимогам часу.


А у 25 дівчат вже відбулися перші навчальні сесії. Тому чекайте на нові бренди та нові обличчя на бізнес-мапі нашого міста!

Усі новини про події проекту на Телеграм-каналі!

Приєднуйтесь за посиланням 

_________________________

Проект «Бізнес-інкубатор для розвитку жіночих ініціатив в Кременчуці» реалізується за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує в Україні Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент заходів та матеріалів проекту «Бізнес-інкубатор для розвитку жіночих ініціатив в Кременчуці» є виключно думкою авторів та не обов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ.

Автор: прес-служба ГО "ІНША ЖІНКА"
компанія «Інтера Люкс»
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Ми - громадська організація «Інша Жінка», що була народжена задля того, аби популяризувати сучасну освіту та доступ до неї в межах України та за її кордонами. Інший вектор нашої діяльності - це досягнення гендерної рівності, в тому числі і за допомогою просвітницько-освітніх проектів.

Як ми будемо досягати поставлених цілей та в який спосіб, чому вам варто бути з нами та які переваги ви отримаєте, хто вона - інша жінка - про це ми обов`язково розкажемо пізніше.

А зараз дозвольте вас ще раз привітати у нас на сторінці та побажати нам спільних перемог! Все тільки починається! У нас зовсім скоро буде цікавий та інформативний сайт, а зараз долучитися до нашої ініціативи можна у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм за посиланням:

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова

ГО «Інша Жінка» Юлія Цибульська

Схожі матеріали:Вверх