Весняні роботи - за розкладом. "Будсервіс" готується до Великодніх свят

22.04.2022, 18:00 Переглядів: 820

 

Триває другий місяць повномасштабної війни України проти російських окупантів. Це час, коли усі українці об'єднані єдиною метою - здобути перемогу та мир на своїй землі. Важливо, щоб кожна людина робила свою справу, тримала свій фронт (військовий, аграрний, економічний, комунальний) - і тим наближала нашу спільну перемогу.

Для керуючої компанії "Будсервіс" цей фронт - справна робота усіх комунікацій у будинках, чистота та порядок на прибудинкових територіях, миттєва ліквідація аварійних ситуацій. Звичайні та буденні у мирний час, ці речі зараз набули нового та важливого значення. Вони допомагають триматися та дають людям надію, що все буде добре.

Саме тому компанія-управитель вже традиційно бере участь у трьохмісячнику чистоти і порядку, що триває з 9 березня по 9 червня 2022 р. Адже Кременчук має бути чистим, навіть під час війни.

 

Фахівці компанії "Будсервіс" активно включилися у весняні роботи, спрямовані на прибирання та благоустрій міста. Вони впорядковують прибудинкові території, проводять розчищення та білування бордюрів, прибирають торішнє листя тощо.

 

Завдяки цьому місто перед Великоднем стало чистим, охайним та ще гарнішим.

Нагадаємо, що компанія працює у штатному режимі, звернутися із заявкою можна за номером гарячої лінії:

067 341 41 41.


Здолаємо разом усі труднощі. Все буде Україна!  

Автор: Пресслужба ТОВ «КК «Будсервіс»
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "Будсервіс":

Будсервіс

Про компанію КК "Будсервіс".

Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів. Керуюча компанія обслуговує територію Крюківського району міста Кременчука.

В обслуговування будинків та прибудинкової території входять такі роботи:

  • - Прибирання прибудинкової території
  • - Технічне обслуговування ліфтів, енергопостачання ліфтів.
  • - Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації.
  • - Дератизація, дезінсекція.
  • - Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
  • - Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення централізованого опалення, зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження.
  • - Освітлення місць загального користування, підвалів та підкачування води.

НАША АДРЕСА: Україна, м.Кременчук, вул.Велика Набережна,17

ТЕЛЕФОН: +38 (067) 341-41-41

НАПИСАТИ НАМ на email: 35868931@ukr.netСвіжий випуск

№ 47 від 24 листопада 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх