Ремонт тут і зараз: як вдихнути нове життя у старі багатоповерхівки

22.02.2022, 11:30 Переглядів: 2 904

 

Будинок потребує ремонту покрівлі, системи каналізації чи утеплення фасаду? Роботи не з дешевих, де ж взяти гроші? Вихід пропонує керуюча компанія “Будсервіс”.

Інвестиційний договір – це нова послуга від компанії-управителя, що передбачає швидке оновлення будинку в розстрочку і без відсотків. Управитель готовий авансом вкласти кошти в будинок, щоб одразу вирішити серйозні проблеми. Ремонт виконають невідкладно, а розрахунок можна буде здійснювати поступово, протягом 12 місяців. Послуга доступна як для клієнтів компанії, так і для будинків з ОСББ.

Чому це актуально?

В Україні понад 80% житла є застарілим. І з кожним днем будинки не молодіють, а, навпаки, руйнуються і потребують системних інженерних втручань. Проте через зношеність житлового фонду мешканцям досить складно накопичити кошти на підтримку його в належному стані, що вже говорити про масштабні ремонти та оновлення. До того ж у кожному будинку є боржники, через яких процес накопичення від оплат сумлінних та відповідальних співвласників значно сповільнюється. Саме тому компанія розробила інвестиційний договір, це оптимальне рішення для будинків, де необхідно виконати дуже об’ємні ремонти, а коштів для цього немає, – пояснив директор керуючої компанії “Будсервіс” Сергій Зінченко.

Як це працює?

У Кременчуці вже є успішні кейси застосування інвестиційного договору. Так, мешканці 14-поверхівки по наб.Л.Дніпрова, 48 потребували заміни ліфтової кабіни. Уклавши 01.12.2021 інвестиційний договір з компанією “Будсервіс”, мешканці вже у січні 2022 отримали нову кабіну ліфта, а от розраховуватимуться поступово. Діючий тариф 5,68 грн/м2 збільшили на 86 копійок, і протягом 12 місяців мешканці повністю повернуть компанії інвестовані кошти. Можна було б піти від зворотного – спочатку накопичити достатню суму, а потім виконати ремонт. Але завдяки інвестиційному договору з початку 2022 року мешканці багатоповерхівки вже користуються новим ліфтом.

 

Як отримати інвестиції на ремонт багатоповерхівки?

Зателефонуйте за номером 098 88 22 853 – і з вами зв’яжеться фахівець компанії, який огляне будинок, оцінить фронт робіт та складе кошторис. Якщо мешканців влаштовує пропозиція, то вони приймають рішення про співпрацю на загальних зборах, і потім підписується інвестиційний договір, де чітко визначено план робіт, їх вартість та графік погашення витрачених на роботи коштів. Важливо: розрахунок здійснюється без відсотків, визначена разом з мешканцями сума розбивається на рівні частини.

Сподіваємось, що у 2022 році можливістю швидкого оновлення скористаються якомога більше багатоповерхових будинків.

Автор: Пресслужба ТОВ «КК «Будсервіс»
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "Будсервіс":

Будсервіс

Про компанію КК "Будсервіс".

Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів. Керуюча компанія обслуговує територію Крюківського району міста Кременчука.

В обслуговування будинків та прибудинкової території входять такі роботи:

  • - Прибирання прибудинкової території
  • - Технічне обслуговування ліфтів, енергопостачання ліфтів.
  • - Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації.
  • - Дератизація, дезінсекція.
  • - Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
  • - Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення централізованого опалення, зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження.
  • - Освітлення місць загального користування, підвалів та підкачування води.

НАША АДРЕСА: Україна, м.Кременчук, вул.Велика Набережна,17

ТЕЛЕФОН: +38 (067) 341-41-41

НАПИСАТИ НАМ на email: 35868931@ukr.netСвіжий випуск

№ 47 від 24 листопада 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх