“Будсервіс” пропонує додаткові послуги для кременчужан

14.02.2022, 15:00 Переглядів: 1 918

  

Протікає кран на кухні? Забилася каналізація? Згоріла електропроводка? Коли щось виходить з ладу у квартирі, мешканці потребують послуг спеціалістів. Аби не витрачати час на пошуки таких фахівців, можна звернутися до керуючої компанії Будсервіс”.


У компанії працює прийом платних заявок на послуги. Оскільки такі заявки на роботи всередині квартири не включені до тарифу, вони оплачуються окремо за фіксованими цінами.

  • Зараз на ринку послуг величезний вибір пропозицій, особливо від приватних осіб. Проте виклик приватного сантехніка несе в собі певний ризик, адже невідомо, якими професійними навичками він володіє і чи не зникне з вашими грошима, якщо піде закупити необхідні деталі. Та і скільки він візьме за свою роботу, також складно зрозуміти. Набагато безпечніше викликати спеціаліста з керуючої компанії, яка обслуговує ваш будинок, – розповів директор керуючої компанії “Будсервіс” Сергій Зінченко. – У нашій компанії платні послуги усі офіційні, за фіксованим прейскурантом, оплата за банківськими реквізитами компанії, а роботу виконують фахівці своєї справи.

При виході на адресу фахівець компанії чітко визначить фронт робіт, кількість необхідних матеріалів, детально розпише, які саме деталі замовнику необхідно додатково придбати для виконання тієї чи іншої роботи, скільки часу знадобиться та, врешті, скільки це буде коштувати. Якщо замовника влаштовують всі умови, то компанія надає платіжку, яку можна оплатити в касі будь-якого банку або за допомогою онлайн банкінгу. І вже при зустрічі з фахівцем у визначений час людина просто надає спеціалісту чек як підтвердження, що сума по заявці сплачена.    

Замовити платну послугу можна за номером гарячої лінії компанії “Будсервіс” у Кременчуці: 067 341 41 41

Автор: Пресслужба ТОВ «КК «Будсервіс»
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "Будсервіс":

Будсервіс

Про компанію КК "Будсервіс".

Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів. Керуюча компанія обслуговує територію Крюківського району міста Кременчука.

В обслуговування будинків та прибудинкової території входять такі роботи:

  • - Прибирання прибудинкової території
  • - Технічне обслуговування ліфтів, енергопостачання ліфтів.
  • - Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації.
  • - Дератизація, дезінсекція.
  • - Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
  • - Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення централізованого опалення, зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження.
  • - Освітлення місць загального користування, підвалів та підкачування води.

НАША АДРЕСА: Україна, м.Кременчук, вул.Велика Набережна,17

ТЕЛЕФОН: +38 (067) 341-41-41

НАПИСАТИ НАМ на email: 35868931@ukr.netСвіжий випуск

№ 25 від 23 червня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх