Компанія «Будсервіс» підготувалася до снігопаду заздалегідь

15.11.2021, 09:30 Переглядів: 1 731

 

У Кременчуці вже відчувається початок зими: почалися перші заморозки, а з 16 листопада синоптики прогнозують стрімке зниження температури та снігопад.

До приходу зими компанія “Будсервіс” вже підготувалася. Закупили 300 тонн відсіву для посипки внутрішньоквартальних тротуарів та виходів з під’їздів будинків, у випадку ожеледі заготували піщано-сольову суміш.

До снігопадів та ожеледиці ми готові. Спеціалісти оснащені усім необхідним: снігоприбиральними лопатами, льодорубами, вітродуйками STIGA. Також у розпорядженні компанії є два трактори з відвалами” - зазначає директор керуючої компанії «Будсервіс» Сергій Зінченко.

 

Поки ж снігу немає, фахівці служби клінінгу займаються прибиранням опалого листя. Ці сезонні роботи є складовою послуги з управління багатоквартирними будинками та входять до тарифу. А от збивання бурульок з покрівель будинків до тарифу не закладене, уточнюють у компанії.

 

Усі двірники та мобільні бригади зараз працюють в штатному режимі, але якщо почнуться снігопади, то співробітники будуть працювати й у вихідні.

“Можемо запевнити кременчужан, що ми зробимо все від нас залежне, щоб в зимовий період в їхніх будинках було тепло, а на прибудинковій території чисто та безпечно», - підсумував директор КК Сергій Зінченко.

Автор: Пресслужба ТОВ «КК «Будсервіс»
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "Будсервіс":

Будсервіс

Про компанію КК "Будсервіс".

Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів. Керуюча компанія обслуговує територію Крюківського району міста Кременчука.

В обслуговування будинків та прибудинкової території входять такі роботи:

  • - Прибирання прибудинкової території
  • - Технічне обслуговування ліфтів, енергопостачання ліфтів.
  • - Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації.
  • - Дератизація, дезінсекція.
  • - Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
  • - Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення централізованого опалення, зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження.
  • - Освітлення місць загального користування, підвалів та підкачування води.

НАША АДРЕСА: Україна, м.Кременчук, вул.Велика Набережна,17

ТЕЛЕФОН: +38 (067) 341-41-41

НАПИСАТИ НАМ на email: 35868931@ukr.netСвіжий випуск

№ 30 від 28 липня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх