Оновили 2800 м.кв. покрівель, 99% будинків підготували до зими: керуюча компанія “Будсервіс” звітує за ІІІ квартал 2021 року

5.10.2021, 16:30 Переглядів: 1 935

 

30 будинків з відремонтованими покрівлями – саме такий результат показали фахівці компанії “Будсервіс” за минулий квартал. Загальна площа проведених поточних робіт 2800 м.кв.

     Оновлення покрівель у багатоповерхівках, які обслуговує компанія, йде за планом, – зазначив директор керуючої компанії “Будсервіс” Сергій Зінченко. – За сприятливих погодних умов продовжимо ці роботи по листопад включно.


На фінішній прямій – підготовка багатоповерхівок до роботи в осінньо-зимовий період. Вже на 99% будинків отримані акти готовності до опалювального сезону, по решті будинків продовжуємо підписання. Такого відсотку готовності до опалювального сезону досягнуто завдяки тому, що спеціалісти компанії розпочали вести роботи з травня поточного року. Слюсарі провели гідравлічні випробування, поточний ремонт внутрішньобудинкових систем центрального опалення, ревізію елеваторних вузлів, запірної арматури (засувок та вентилів) тощо.

 

Серпень – пора цвітіння одного з найнебезпечніших карантинних бур’янів – амброзії полинолистої. Співробітники компанії “Будсервіс” провели заходи зі знищення амброзії на прибудинкових територіях, що знаходяться в її управлінні. Використовувався механічний метод – скошування трави біля житлових будинків. Також боролися з лободою та іншими бур'янами. Всього в управлінні компанії “Будсервіс” перебуває близько 28 гектарів прибудинкової території, яка підлягає покосу.

 

За графіком здійснюється дератизація та дезінсекція підвальних приміщень. В середині серпня провели першу обробку житлового фонду, наступна планова обробка – у жовтні.

 

Для постійного зв'язку клієнтів з компанією у Кременчуці працює гаряча лінія за телефоном:

067 341 41 41

Звертаємо увагу, зараз центр обслуговування клієнтів проводить прийом відвідувачів тільки через віконце з 08:00 до 16:00. У зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції рекомендовано обирати дистанційний спосіб зв'язку.

За новинами компанії можна слідкувати у Viber-чаті https://bit.ly/2TcBk9W, де “Будсервіс” публікує звіти про виконані роботи та заявки.

Також поставити запитання, отримати консультацію, залишити звичайну заявку можна, заповнивши форму зворотнього зв’язку на сайті mdl.com.ua.

Автор: Пресслужба ТОВ «КК «Будсервіс»
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "Будсервіс":

Будсервіс

Про компанію КК "Будсервіс".

Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів. Керуюча компанія обслуговує територію Крюківського району міста Кременчука.

В обслуговування будинків та прибудинкової території входять такі роботи:

  • - Прибирання прибудинкової території
  • - Технічне обслуговування ліфтів, енергопостачання ліфтів.
  • - Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації.
  • - Дератизація, дезінсекція.
  • - Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
  • - Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення централізованого опалення, зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження.
  • - Освітлення місць загального користування, підвалів та підкачування води.

НАША АДРЕСА: Україна, м.Кременчук, вул.Велика Набережна,17

ТЕЛЕФОН: +38 (067) 341-41-41

НАПИСАТИ НАМ на email: 35868931@ukr.netСвіжий випуск

№ 30 від 28 липня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх