Як у Кременчуці борються з амброзією: розповідає “Будсервіс”

16.08.2021, 11:00 Переглядів: 1 076

 

На часі – пора цвітіння одного з найнебезпечніших карантинних бур’янів – амброзії полинолистої. Особливо шкідливим є пилок рослини, який переноситься вітром на великі відстані, викликаючи у чутливих людей алергію: спостерігається втрата працездатності, з’являється набряк слизових оболонок очей і верхніх дихальних шляхів, розвивається астма.

Співробітники компанії “Будсервіс” проводять заходи зі знищення амброзії на прибудинкових територіях, що знаходяться в її управлінні. Використовується механічний метод – скошування трави біля житлових будинків.

  • Боротьба з амброзією ведеться щодня, адже це сильний алерген. До того ж часті дощі сприяють швидкому розростанню рослини. У роботі задіяні працівники служби клінінгу, використовують мотокоси на бензині, що значно пришвидшує покоси, – розповів директор ТОВ “Керуюча компанія “Будсервіс” Сергій Зінченко. – Пилок амброзії розповсюджується на 75 кілометрів. Тому ми намагаємось знищити її якомога раніше. Також викошуємо лободу.

 

Всього в управлінні компанії “Будсервіс” перебуває близько 28 гектарів прибудинкової території, яка підлягає покосу. Зараз триває вже третій етап цих сезонних робіт.

Щоб залишити заявку щодо покосу або з будь-якого іншого питання, мешканці можуть звернутися за телефоном гарячої лінії компанії “Будсервіс”:

067 341 41 41

 

Автор: Пресслужба ТОВ «КК «Будсервіс»
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "Будсервіс":

Будсервіс

Про компанію КК "Будсервіс".

Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів. Керуюча компанія обслуговує територію Крюківського району міста Кременчука.

В обслуговування будинків та прибудинкової території входять такі роботи:

  • - Прибирання прибудинкової території
  • - Технічне обслуговування ліфтів, енергопостачання ліфтів.
  • - Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації.
  • - Дератизація, дезінсекція.
  • - Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
  • - Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення централізованого опалення, зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження.
  • - Освітлення місць загального користування, підвалів та підкачування води.

НАША АДРЕСА: Україна, м.Кременчук, вул.Велика Набережна,17

ТЕЛЕФОН: +38 (067) 341-41-41

НАПИСАТИ НАМ на email: 35868931@ukr.netВверх