Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 09.04.2020 09:45
Підтверджені:
Україна1892
Кременчук10
Хворі:
Україна1790
Кременчук10
Вилікувалось:
Україна45
Кременчук0
Померло:
Україна57
Кременчук0

Компанія "Місто для людей Кременчук" допомагає Світловодську ремонтувати аварійну систему опалення

27.11.2019, 12:00 Просмотров: 1 615

  

 

На вулиці вже не перший день градусник за вікном показує мінусову температуру, а в житлових будинках і об'єктах інфраструктури міста Світловодськ, Кіровоградської області до сих пір ще немає опалення. З чим пов'язана така критична ситуація, яка склалася в сусідньому місті, це вже питання на яке ще належить відповісти.

 

Компанія «Місто для людей Кременчук» в свою чергу не могла не відгукнутися на прохання мера Кременчука Віталія Малецького про надання швидкої та професійної допомоги сусідньому місту. Для цього керівництво компанії МДЛ надало техніку та своїх спеціалістів задля оперативної  допомоги сусідньому місту.

 

Фахівці компанії проводять роботи з понеділка. За цей час було здійснено ряд комплексних заходів. Це в свою чергу дало свій результат і довгоочікуване тепло почало подаватися в багатоквартирні будинки мешканців Світловодська.


 


Великий обсяг робіт було виконано в Світловодському політехнічному коледжу Центральноукраїнського національного технічного універсістету. Там оперативно було усунуто розморожування труб, проведено комплекс протиаварійних заходів і почалася довгоочікувана подача тепла в навчальний заклад.

 

«Велика подяка співробітникам компанії« Місто для людей Кременчук»за їх професіоналізм і надання оперативної, а головне такої необхідної допомоги. Адже весь цей час, як настали морози, наші працівники та учні були в дуже важких умовах. І тільки завдяки майстрам своєї справи, якими є фахівці компанії МДЛ Кременчук, цю ситуацію вдалося вирішити в такий короткий проміжок часу « - говорить директор Світловодського політехнічного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету Петров Ігор Володимирович.

 

«Ми як керуюча компанія добре знаємо, як дійсно важливо для людей в ці морозні погодні умови бути в теплі, безпеці та  затишку.

Наші спеціалісти працюють оперативно та самовіддано, адже всі ми знаємо, яка зараз пора року та розуміємо в яких складних умовах опинилися мешканці міста Світловодськ.

Докладемо всіх зусиль, щоб всі роботи, які від нас залежать були виконані, а тепло прийшло в кожен дім і кожну оселю в найкоротшій термін»- говорить директор компанії« Місто для людей Кременчук» - Сергій Зінченко.
Автор: прес-служба МДЛ
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "Місто для людей":

Місто для людей

Про компанію "Місто для людей":

"Місто для людей" – найбільший постачальник послуг з управління житловою нерухомістю в Україні, що діє в Києві та 7 інших містах країни. Компанія належить до групи MDL, яка складається з більш ніж 10 компаній і управляє 10 млн. кв. житлової нерухомості. Крім того, як лідер ринку, що нараховує понад 2 000 різних фахівців, "Місто для людей" обслуговує понад 200 000 клієнтів у більш ніж 3000 житлових будівлях. Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів.

Керуюча компанія "Місто для людей" обслуговує теріторію Крюківського району міста Кременчука. В обслуговування будинків та прибудинкової території входять такі роботи:

  • - Прибирання прибудинкової території
  • - Технічне обслуговування ліфтів, енергопостачання ліфтів.
  • - Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації.
  • - Дератизація, дезінсекція.
  • - Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
  • - Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення централізованого опалення, зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження.
  • - Освітлення місць загального користування, підвалів та підкачування води.

НАША АДРЕСА: Україна, м.Кременчук, вул.Велика Набережна,17

ТЕЛЕФОНИ: +38 (0536) 70-04-41 +38 (067) 341-41-41

НАПИСАТИ НАМ на email: mdlkremenchuk@ukr.net

Новини компанії:Вверх