Ferrexpo допомагає відновити транспортну інфраструктуру Сумщини

2.08.2022, 14:04 Переглядів: 865

 

На даний момент місто вкрай потребує комунальної техніки та транспорту

За понад 30 днів в окупації російськими військами в місті Тростянець Сумської області було повністю зруйновано авто та залізничний вокзали, підприємства та установи, лікарні, всі магазини та аптеки, адмінбудівлі та сотні приватних будинків. Російські військові знищили або викрали автомобілі швидкої допомоги, а також комунальний транспорт.

На даний момент місто вкрай потребує комунальної техніки та транспорту. Компанія Ferrexpo вивчила дане питання й раніше вже придбала та передала автобус, який полегшив ситуацію з пасажирськими перевезеннями. Керівництво міста Тростянець звернулося також із проханням про придбання вантажних автомобілів, необхідних для покращення роботи комунальних підприємств. Основний акціонер Ferrexpo Костянтин Жеваго ініціював оперативну закупівлю та доставку автівок у місто.

Два сучасних спеціалізованих вантажних автомобіля Hyundai HD 78 відразу почали працювати на благо громади для виконання завдань з відбудови міста та повернення до мирного життя. Вартість закупівлі транспортних засобів становить понад 4 млн гривень.

- Пріоритетним завданням для нашої компанії є надання допомоги найбільш постраждалим регіонам. Завдання Гуманітарного фонду, створеного з перших днів війни, полягають у відновленні роботи закладів та установ соціальної та бюджетної сфери, комунальних підприємств, транспортної інфраструктури постраждалих населених пунктів, а також вирішення низки ініціатив щодо подолання гуманітарної кризи: постачання продуктів харчування й ліків, доставка питної води та гігієнічних засобів тим, хто цього потребує в першу чергу, - зазначили в Ferrexpo.
Автор: на правах реклами
Теги: Ferrexpo Суми
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

Благодійність:

Читайте також:Свіжий випуск

№ 40 від 6 жовтня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх