Встановили гастростому: кременчужанка Карина Шарлай потребує допомоги

2.01.2023, 07:05 Переглядів: 5 933

 

Діагноз - структурна фокальна епілепсія

Кременчужанка Карина Шарлай, яка має діагноз ДЦП, потребує допомоги. Мама дівчинки Анна розповіла, що необхідні кошти для лікування та спеціалізованого харчування Карини.

— Моя донечка, зовсім недавно перенесла операцію… Їй була встановлена гастростома, через яку все своє життя донечка буде харчуватися через трубку, яка стоїть в неї в животі... І відтепер вона потребує щоденного дороговартісного спецхарчування, яке я неспроможна оплатити самотужки, особливо зараз в період воєнного стану в країні.

Підтримайте, будь ласка, нас по можливості, фінансово на дороговартісне спецхарчування та медикаменти для моєї донечки.. Можливо саме Ви наш Янгол Охоронець і від вашої підтримки залежить подальше життя маленької дівчинки, яка все своє життя бореться за кожний ковток повітря, — написала Анна Шарлай.

Діагноз — структурна фокальна епілепсія (напади не куповані), гідроцефалія (шунтозалежна), спастичний тетрапарез, парез гортані, часткова атрофія зорового нерва, сколіоз 4-го ступеня, підвивих тазостегнового суглоба. Затримка психомоторного розвитку.

Privatbank 4731 2191 1722 3549
Monobank 4441114412353078

Теги: допомога
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

Благодійність:Свіжий випуск

№ 4 від 26 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх