Баскетболіст з Кременчука у складі команди став третім на дитячій Євролізі

7.11.2022, 09:29 Переглядів: 2 054

Команда з Кропивницького змагалася протягом трьох днів

Баскетболісти 2007 року народження вибороли третє місце у своїй групі дитячої Євроліги. Змагання 28-30 жовтня відбувалися в литовському місті Вільнюс.

У чемпіонаті взяли участь 16 європейських команд, кращих віковій категорії U-16. Команда з Кропивницького була єдиним представником України на змаганнях. У складі команди з Кропивницького був кремен чужанин Данил Єфімов, який тренується в команді Push team.

Українська команда виграла три з 5 зустрічей у своїй групі. Обіграли три сильні команди й програли лише збірній Грузії та титану європейського баскетболу Жальгарісу. За підсумками змагань українська команда  увійшла до чільної п’ятірки команд турніру.