Чи варто кременчуцьким ФОПам не сплачувати ЄСВ

7.08.2022, 09:01 Переглядів: 2 119

Від цього залежить страховий стаж

У період дії воєнного стану через повномасштабну збройну агресію рф проти нашої країни українські ФОПи можуть не сплачувати ЄСВ. Але чи нараховується при цьому страховий стаж? Роз'яснює Пенсійний фонд України.

Якщо підприємець не сплачує єдиний соціальний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування - ЄСВ, то ця особа не набуває страхового стажу.

Відповідно до ст. 24 Закону України від 09.07.2003 №1058 «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», cтраховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачуються страхові внески, - нагадують у Пенсійному фонді.
Автор: Володимир Дмитренко
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 38 від 22 вересня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх