Вихованка волейболу Кременчука Ангеліна Хміль стала чемпіонкою Європи

19.07.2022, 15:29 Переглядів: 3 952

Вітаємо наших спортсменів з перемогою з пляжного волейболу

Студентки із Запоріжжя Ангеліна Хміль і Тетяна Лазаренко виграли чемпіонат Європи з пляжного волейболу. Зауважимо, що Ангеліна Хміль вихованка кременчуцького волейболу. Вона випускниця ДЮСШ ім Кисельова, під керівництвом тренера Вероніки Гончаренко.

З 14 до 17 липня у турецькому Ізмірі відбувся молодіжний чемпіонат Європи з пляжного волейболу серед спортсменів віком до 20 років.
У змаганнях жінок Україну представляли запоріжанки, студентки Запорізького національного університету Ангеліна Хміль і Тетяна Лазаренко.
Дівчата провели цей турнір на одному диханні, віддавши суперникам лише один сет за сім зіграних матчів.

Вигравши всі ігри на груповому етапі, Хміль\Лазаренко вийшли одразу до 1\8 фіналу і там без проблем здолали швейцарок. Далі у чвертьфіналі були сильнішими за іспанок, а в 1\2 фіналу просто не залишили жодних шансів представницям Естонії. У фіналі українки також домінували і у двох сетах здолали збірну Латвії. Ця феєрична звитяга стала останнім кроком до титулу чемпіонів Європи! Цікаво, що медалі запоріжанок стали першим в історії України золотом у змаганнях жіночих команд на чемпіонаті Європи U20.

Нагадаємо, що цього сезону Ангеліна та Тетяна вже вдруге вибороли медалі чемпіонату Європи – місяць тому запорізькі дівчата стали бронзовими призерками континентальної першості у віковій категорії U22.
Тренують зірковий дует Любов та Василь Букіни.