1

У Полтавській області завершився призов на строкову службу

4.12.2021, 12:02 Переглядів: 1 211

 

Призов проходив планово, без зривів і затримок. Відправки призовників здійснювалися згідно затвердженого графіку

Останні 26 призовників, 3-го грудня, стали військовослужбовцями строкової служби. Про це повідомляє пресслужба Полтавського обласного ТЦК та СП. 

За результатами осіньої призовної кампанії 2021 року Полтавська область виконала постанову Кабінету Міністрів України “Про затвердження чисельності громадян, що підлягають призову на строкову військову службу, обсягу видатків для проведення призову у жовтні – грудні 2021” на всі 100%. Призов проходив планово, без зривів і затримок. Відправки призовників здійснювалися згідно затвердженого графіку.

Загалом 520 мешканців Полтавщини стали на захист Батьківщини цієї осені:

  • 267 осіб потрапили до лав Збройних Сил України,
  • 20 юнаків – до Держспецтрансслужби,
  • 65 - до Держприкордонслужби
  • 168 призовників - до Національної гвардії України.
- Варто зауважити, що не лише територіальні центри комплектування працювали задля виконання призову «осінь 2021», адже, згідно Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», організація підготовки та проведення призову громадян України на строкову військову службу здійснюється міськими (районними) державними адміністраціями (виконавчими органами міських рад) у взаємодії з міськими (районними) ТЦК та СП. Тож призов – це цілий комплекс заходів, успішне та вчасне виконання яких залежить від всіх учасників даного процесу, - зауважують у пресслужбі Полтавського обласного ТЦК та СП.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх