У кременчуцьких лікарнях, які приймають хворих з коронавірусом, зайняті майже всі ліжка, – мерія (додано)

25.10.2021, 15:30 Переглядів: 3 774 Коментарів: 2

 

На даний момент в місті працюють 3 ковідні шпиталі, в резерві знаходиться ще дві лікарні

Під час засідання виконавчого комітету 25 жовтня мер міста Віталій Малецький запевнив, що в кременчуцьких лікарнях достатньо місць для госпіталізації хворих на COVID-19.

- В Кременчуці є перша та друга хвилі розгортання шпиталів для хворих на коронавірус. І є ще резервна хвиля, до якої відносяться лікарні «Правобережна» та «Придніпровська».

Лікарні резервної хвилі поки що не задіяні, але у трьох шпиталях, які зараз приймають хворих з коронавірусом, зайняті майже всі ліжка.

За словами директора департаменту охорони здоров’я міста Максима Середи, у кожному з них лікарі намагаються тримати 4-5 місць, вільних для госпіталізації пацієнтів із ускладненнями.

Головний медик Кременчука також зазначає, що кожного дня із ковідних шпиталів виписують по 10-15 пацієнтів, які потім доліковуються в інших відділеннях місцевих лікарень. Незважаючи на це, ситуація з поширенням коронавірусу складна. Кількість хворих, які потребують лікування в умовах стаціонару, є втричі більшою, ніж це було навесні минулого року.

Додано

За уточненою інформацією, наразі завантаженість ліжок, що відведені для хворих на коронавірус, становить 56,2%. Критичною вважається завантаженість 65% і вища.

Коментарі: 2

169
25 октября 2021 18:41

В ЦРБ хворих лікують холодом без опалення.


6 0
206
26 октября 2021 17:05

9 миллионов доз вакцины в Украине подходят сроки, вот и нагнетают со всех сторон


3 0
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх