Галата двічі дарував надію «Кременю»: «синьо-біла» дружина поступилася «хрестоносцям»

22.10.2021, 19:34 Переглядів: 5 159

Кременчуцька команда 7 матчів не знає смаку перемог. На фото вихованець Кременя, який двічі дарував вболівальникам надію на набрані очки

Сьогодні, 22 жовтня, футболісти «Кременя» помірялися силами з «Волинню». Підопічні Ігоря Столовицького у важкому протистоянні програли «хрестоносцям».

Напередодні гри «Кремінь» підсилився 23-річним центральним захисником  Анатолієм Ульяновим. Орендна угода укладена до завершення чемпіонату. Останній клуб Анатолія - друголіговий «Миколаїв».

«Волинь» - «Кремінь» - 3:2

Голи: Хагназарі 24, Рябов 34 - Єрмолов 13 (аг), Галата 16, 62

«Волинь»: Неділько, Чернов, Войтіховський, Сасовський, Цюпа, Кучеренко, Рябов (Чепелюк 82), Ляшенко (С.Кристін 90), Климець, Хагназарі (Миронюк 90+3), Кобзар (Богомаз 85). Запасні: Коркодим, Кринський, Сад, Мороз, Квасов. Головный тренер: Альберт Шахов
«Кремінь»: Єрмолов, В.Сидоренко Головко, Орел, Бєлоусов, Ульянов (Мурашов 58), Сейтхалілов (Навроцький 84), Авер’янов (Бичков 75), Бойко, Галоян (Кошман 33), Галата. Запасні: Мирний, Курелєх, Білоус. Головний тренер: Ігор Столовицький

Попередження: Рябов 73 - Галоян 31, Кошман 37

У «Волині» в стартовій одинадцятці вийшли найсильніші виконавці. Відзначимо, що на тренерському містку був відсутній головний тренер Альберт Шахов, який пропускав гру через дискваліфікацію, тож його заміняв помічник Тарас Михалик.

Господарі активніше розпочали матч і вже на 9 хвилині створили момент: після подачі кутового Кучеренко пробивав по воротах, Войтіховський підправляв м’яч п’ятою, однак зробив це невдало. Гості також відповіли ударом після кутового – повз ворота.

А на 13 хвилині «Волинь» відкрила рахунок: Цюпа непогано виконав штрафний, але влучив у стійку від якої м’яч відлетів у голкіпера Даніїла Єрмолова, а тоді у ворота – 1:0. Проте «Волинь» святкувала недовго: на 16 хвилині Галат отримав розрізний пас з середини поля та після провалу центру захисту лучан поцілив у кут воріт Неділька – 1:1. Після попущеного голу «хрестоносці» не знітилися та продовжили атакувати, вийшовши знову вперед на 23 хвилині: Хагназарі обігрався з Кучеренком та Кобзарем і за допомогою рикошету проткнув м’яч у ворота – 2:1.На 34 хвилині «Волинь» забила втретє і знову після кутового: Цюпа подав на Кобзаря, який пробив головою, а Рябову залишалося лише підправити м’яч у ворота – 3:1.

На початку сорокап’ятихвилинки активним був Кобзар, але свої моменти використати не зумів. Спочатку нападник пробив над поперечиною після прострілу Ляшенка, а ще один його удар потягнув Єрмолов. У середині тайму «Кремінь» відповів ударом Кошмана, який потягнув Неділько, а згодом забив: Галат прицільним ударом влучив у кут та оформив дубль – 3:2. Рахунок став доволі хитким, але «Волинь» все одно мала моменти, аби закривати матч, проте Єрмолов вдало діяв після дальнього удару Кучеренка та небезпечного кутового. Також голкіпер відбив удар в ближній кут Хагназарі.

16 "Ужгород" 14 2 3 9 11-31 9

«Кремінь» 7 матчів не знає смаку перемог й залишається у зоні прямого вильоту. 31 жовтня о 15.30 «Кремінь» зіграє на виїзді з «ВПК-Агро».

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ФК Волинь, Волинські новини