Залишки екофонду планують витратити на телевізійну систему та щоглу для виявлення пожеж на Кременчуччині

12.10.2021, 12:02 Переглядів: 1 144 Коментарів: 2

 

Кошти передбачать для ДП «Кременчуцьке лісове господарство»

Вчора, 11 жовтня, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування. Про це повідомляє пресслужба Полтавської обласної ради. 

Комісія розглянула та підтримала проєкти рішень стосовно додаткового надання ТОВ «Мисливсько-рибальське господарство «УДАЙ» у користування мисливських угідь на території Пирятинської міської територіальної громади, внесення змін до обласної програми «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019 – 2021 роки», звернення депутатів Полтавської обласної ради до Ради національної безпеки і оборони України, Верховної Ради України щодо недопущення переростання екологічної катастрофи в екологічний колапс.
Депутати також обговорили проєкт рішення «Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2021 році».

За інформацією головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку, економіки природокористування, управління персоналом та правового забезпечення Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Світлани Байдан, загальна сума фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області у поточному році становить понад 103 млн грн. Нерозподілений залишок коштів – більше 12,6 млн грн.
У проєкті рішення запропоновано спрямувати кошти на будівництво міської каналізаційної системи «Центр» у Глобиному, придбання телевізійної системи раннього виявлення лісових пожеж та щогли мобільної решітчастої для ДП «Кременчуцьке лісове господарство», заміну обладнання очисних споруд КП «Чорнухи комунгосп» та ін.

Із врахуванням пропозицій, внесених депутатами обласної ради, даний проєкт рішення було рекомендовано доопрацьовати.

Теги:

Коментарі: 2

449
1
12 октября 2021 12:16

 - Що, бла?

 - То, бла!

 

Интересно, сколько из нас без гугла знает, что такое щогла?


5 2
486
12 октября 2021 13:15

Цитата: Kremen.Club

 - Що, бла?

 - То, бла!

 

Интересно, сколько из нас без гугла знает, что такое щогла?

вишка)))


0 8

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх