Бізнес по-кременчуцьки: по документам житловий будинок, а по факту апарт-готель (доповнено)

29.09.2021, 08:28 Переглядів: 5 599 Коментарів: 5

 

Міський голова запропонував власниці нарешті змінити цільове призначення ділянки і почати щось платити в міській бюджет

Цікавий факт з'ясувався під час сесії Кременчуцької міської ради 28 вересня: виявилося, що за адресою приватного житлового будинку на вулиці Генерала Іренєєва, 21 вже давно працює готель «‎Рукавичка», або «Glove-house», як значиться на відомому сайті booking.com.

- Довольно нєплохіє інтер'єри, кстаті - на правах реклами могу сказать, - зазначив міський голова Віталій Малецький.

Власниця готелю запросила дозвіл на прокладання мережі водовідведення, аби під'єднати до неї будівлю - але натомість отримала пропозицію змінити цільове призначення ділянки під готель.

- Може все ж таки змінять цільове призначення і почнуть вже в бюджет щось платить? - Запитав мер.

Доповнення

З редакцією зв'язалася власниця готелю і розповіла, що сказане на сесії Кременчуцької міської ради не відповідає дійсності: вона сплачує і податки, і туристичний збір. Детальніше - в наступному матеріалі.


Коментарі: 5

681
29 сентября 2021 09:47

Та нє, бізнес по-кременчуцьки - це коли по документам вікна в дитсадках зробили, а батьки скидаються...


59 0
1 389
29 сентября 2021 10:25

Цитата: shtai

Та нє, бізнес по-кременчуцьки - це коли по документам вікна в дитсадках зробили, а батьки скидаються...

Да все просто мер хочет поощерение и можно работать дальше.


16 0
572
29 сентября 2021 12:40

А дом на берегу Днепра как "пансионат", а по факту резиденция\дача Шаповалова это как? (Довольно нєплохіє інтер'єри, кстаті)


37 0
3 908
1
29 сентября 2021 14:14

вот тоже бизнес

Зокрема, перевірка встановила, що у колишньому Глобинському району існує невідповідність між інвентаризацією 2010 та 2019 років виявлена в основному за рахунок водних об'єктів, що перебувають в користуванні в ПрАТ «Полтаварибгосп». Так, на території Бугаївської, Пронозівської та Святилівської сільських рад на площі понад 7100 га, що перебуває в користуванні ПрАТ «Полтаварибгосп», обліковуються 414 водних об'єктів. Під час комісійного обстеження 7 травня 2020 встановлено, що фактично з водою перебуває 6 водних об'єктів, площею водного дзеркала 806,7 га, які використовуються за призначенням. Тоді як всі інші об’єкти — зневоднені та засіяні сільськогосподарськими культурами, хоча офіційно на цих територіях не проводиться процедура літування.

Офісу невідомо, чому землі водного фонду обслуговуються не за цільовим призначенням і чому цільове призначення земель водного фонду не змінено на сільськогосподарське.

Щодо «Полтаварибгоспу», то одним з його бенефіціарних власників є Наталія Трухіна, матір народного депутата та голови Полтавської організації «Слуги народу» Олександра Трухіна.


4 0
227
29 сентября 2021 18:54

Чья бы корова мычала!

Бизнес по-кременчугски: это дерибанить бабло с главным бухгалтером мэрии. А потом, когда спалились, сделать вид что ее ищут, и что она сама (без ведома руководства) провернула делюгу на три миллиона... Да, Виталька?


16 0
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх