Кременчужани куштували східні солодощі та приміряли абаю та намітку

28.09.2021, 09:03 Переглядів: 2 656 Коментарів: 1

 

До Дня міста у Придніпровському парку кременчужан знайомили з мусульманською культурою. Ісламський культурно-освітній центр представив три локації, на яких можна було познайомитися з національними костюмами та головними уборами, а також предметами побуту ісламських народів світу, подивитися на зрою та скуштувати східні солодощі.

 

Також відбувся майстер-клас із зав’язування української намітки, хустки та хіджабу, можна було навіть приміряти абаю (накидку).

Фото: Артем Коваленко
Автор: Альона Душенко Фото: Артем Коваленко

Коментарі: 1

89
28 сентября 2021 11:43

Что говорят ***?:

Мужчинам должны обязательно носить бороду определённой длины. Женщинам не разрешено работать, лечиться у врачей мужского пола, появляться в общественных местах с открытым лицом и без мужа или родственника мужского пола. Девочки не должны учиться, только мальчики могут учится. Все не мусульманские памятники  должны быть разрушены. Только среди мусульманских террористов осуществляется самоподрывов с использованием т. н. «пояса шахида» — начинённого взрывчаткой пояса, который прячут под одеждой и приводят в действие в местах больших скоплений людей.


8 1

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх