Для спортсменів у Кременчуці знайшли приміщеня з високою стелею

12.07.2021, 16:40 Переглядів: 1 869 Коментарів: 3

 

Його планують використати для гімнасток

На Молодіжному знайшли спортзал для молоді з високими стелями (8 метрів) у колишньому приміщенні УПК (навчально-виробничий комбінат). Наразі навчально-виробничий комбінат не функціонує, а приміщення стоїть. Про це повідомив міський голова Віталій Малецький на засіданні виконкому. 

- 8 прекрасних спортзалів. Туди легко можна художню гімнастику розмістити. Це колишнє УПК на Молодіжному, де навчали швачок, електромонтерів, сантехніків. Зараз там 4 кабінети захисту вітчизни, їх залишають, а інші приміщення - під комунальні спортшколи. Єдине, що там треба зробити - санвузли, вони у поганому стані, - зауважив міський голова. 

Коментарі: 3

640
13 июля 2021 09:25

А міський голова повідомив куди дінеться спорядження для навчання тих же швачок, електромонтерів, сантехніків, слюсарів, токарів, водіїв-механіків, операторів ПК?


1 1
87
13 июля 2021 11:26

Цитата: shtai

А міський голова повідомив куди дінеться спорядження для навчання тих же швачок, електромонтерів, сантехніків, слюсарів, токарів, водіїв-механіків, операторів ПК?

Йому це нецікаво! Церез рік буде нова новина,що в Кременчуці не вистачає швачок, електромонтерів, сантехніків, слюсарів, токарів, водіїв-механіків, операторів ПК!


1 1
448
13 июля 2021 11:55

Цитата: Sharperok
буде нова новина,що в Кременчуці не вистачає ... операторів ПК!

Добре що хоть телефоністів вистачає, бо немає на них вакансій


0 0

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх