Під акомпанемент дощу «Кремінь-АТО» феєрично переміг «Дніпро-АТО»

9.05.2021, 08:24 Переглядів: 2 071

Дубль на рахунку Руслана Близнюка

Вчора, 8 травня, футболісти «Кремінь-АТО» прийняли «Дніпро-АТО» (Гвардійське) в рамках Кубку Захисників України. Гра пройшла під акомпанемент дощу. Якщо перший тайм команди провели «розвідку боєм», то другий був повністю за нашими хлопцями.

На початку другого тайму Руслан Близнюк відкрив рахунок, а на 54 хв Антон Клімович подвоїв рахунок. За кілька хвилин Руслан Близнюк оформив дубль. Остаточну крапку в матчі поставив Іван Коробко, який на 87 хв відзначився у ворота суперників. Саме Івана Коробку визнали кращим гравцем матчу.

Нагадаємо, що в попередньому етапі наші хлопці у Харкові оформили путівку до 1/16 Кубку Героїв 2021. «Кремінь-АТО» переміг «Меркурій» з рахунком - 3:0.