«Кремінь» б'є антирекорд й у більшості програв «Ниві»

7.05.2021, 17:27 Переглядів: 5 267

Кременчуцька команда під керівництвом нового тренера прийняла тернопільську команду

Сьогодні, 7 травня, футбольний клуб «Кремінь» під керівництвом нового тренера Сергія Свистуна прийняла тернопільську «Ниву».

«Кремінь» - «Нива» - 1:3

Голи: Семенов 11 (пенальті) - Семенина 57, 72, Проців 90+4

Вилучення: Механів 31

«Кремінь»: Олійник, Бєлоусов, Курелєх (Кучеренко, 80), Головко, Мягков, Демченко, Антоніо (Івахно, 74), Бичков (Фернандо, 64), Мурашов (Пуди, 55), Семенов, Галата. Запасні: Данкович, Мілєсін, Кучеренко, Дудка, Молько, Кривенко, Білоус. В.о. головного тренера: Сергій Свистун

«Нива»: Механів, Хруставка, Вовченко, Демчук (Зінь, 90+4), Дворовенко, Мороз, Патала, Семенина (Граматік, 86), Скакун (Єрмолов, 34), Різник (Проців, 68), Кисленко (Малащук, 87). Запасні: Жупанський, Граматік, Кобеля, Мамешев. Головний тренер: Ігор Климовський

Попередження: Семенов 45+1, Галата 82, Бєлоусов 90, Фернандо 90+1, Демчук 10

Головний арбітр - Олександр Афанасьєв (Харків)
Асистенти арбітра - Заур Курбанов (Херсон), Ірина Петрова (Нова Каховка)
Четвертий арбітр - Олександр Садовий (Кременчук)
Спостерігач арбітражу - Геннадій Бич (Київ)

Менше ніж за добу до матчу Кременчук вивели з «червоної» зони й вболівальники вперше у цьому році мали змогу підтримати «Кремінь». З самого ранку на стадіоні кипіла робота: прибирали 1500 сидінь стадіону «Кремінь-Арена» й перевіряли заходи безпеки.

«Кремінь» відчуваючи підтримку вболівальників рвонув вперед. На перших хвилинах матчу Семенов після подачі Антоніо пробив повз ворота. А вже на 11 хв Галата з-за меж штрафної пробив у ворота, Механів вибив м'яч й тут Денис Галата грав на добиванні, проте Демчук сфолив на нашому гравці - арбітр вказав на точку. До позначки підійшов Дмитро Семенов, він точно пробив у праву дев'ятку - 1:0. «Нива» після пропущеного на деякий час «окопалася» у захисті. В середині першого тайму Демченко пробивав зі стандарту - Механів легко забрав мяч. Проте за хвилину «Нива» залишилася у меншості. Воротар тернополян з-за меж штрафної зіграв руками намагаючись зірвати атаку Галати. У підсумку Механів покинув поле й замість нього в рамку став Єрмолов. Свій шанс втратив спочатку Мягков зі штрафного, згодом вище воріт пробив Бєлоусов.

Після перерви «Кремінь» наче підмінили. У більшості команда не змогла забити й пропустила аж три м'ячі! На 57 хв Семенина зрівняв рахунок, а на 72 хв оформив дубль - 1:2. «Кремінь» намагався відігратися, можна згадати удар головою у виконанні Демченка, шанс був і в Семенова та Пуди. Вже у додатковий час «синь-білих» пропустили після контратаки гостей: Проців поставив остаточну капку після виходу один на один - 1:3.

«Кремінь» встановив антирекорд - 11 матчів без перемог, кременчуцький клуб єдиний у Першій лізі хто цієї весни не знав смак перемог.

16 "Кристал" 25 2 3 20 17-52 9

15 травня «Кремінь» у Миколаєві зіграє з місцевою муніципальною командою «Миколаїв». 21 травня «синьо-білі» приймуть «Агробізнес».

Автор: Альона Душенко Фото: Артем Коваленко