«Кременчук» перервав серію невдач обіграв «щук» у своєму лігві

29.11.2020, 16:43 Переглядів: 2 570

Кременчужани наблизилися до лідера в турнірній таблиці

Сьогодні, 29 листопада, у Кременчуці відбулася принципова битва за Дніпро між місцевим «Кременчуком» та херсонським «Дніпром». Підопічні Олександра Савицького перемогли суперника з рахунком - 4:1.

«Кременчук» - «Дніпро» 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)

Шайби: 1:0 Савченко (Ворона, Денискін), 26:15; 2:0 Денискін (Коробов, менш.), 34:56; 2:1 Зайцев (Дорофєєв, Швецов), 36:29; 3:1 Коробов (Денискін, Дубінін), 42:42; 4:1 Денискін (Дубінін, Варава), 59:42

Кременчук: Гордюшин (Корнієнко); Бабрусев - Яковлєв, Хрішпенц - Алексюк, Грицьких - Александров, Варава; Кисельов (К) - Серанов - Тютченко, Созонов - Пукс (А) - Орлов, Савченко - Волков (А) - Ворона, Коробов - Дубінін - Денискін

Дніпро: Хомутов (Гурко); Дорофєєв - Декало, Макаров (К) - Афанасьєв (А), Матусевич - Ратушний; Зайцев - Крисанов - Швецов, Вишняков - Гасніков - Воробйов, Каракулько - Брага - Панасенко, - Целогородцев

Очікувано перший період команди провели з нулями на табло, але з масою небезпечних гольових моментів. Що «Кременчук», що «Дніпро» гостро атакували ворота Гордюшина і Хомутова, але все ж в першій двадцятихвилинці переможцями в цій битві вийшли саме голкіпери, а на першу перерву команди пішли з сухою нічиєю.

Що в першому, що на старті другого періоду територіальною перевагою володіли всі ж кременчужани - команда Савицького намагалася грати першим номером, не дозволяючи супротивнику здійснювати свої атаки. Через 6 хвилин другої двадцятихвилинки це дало свої плоди для "містян" - після тривалої атаки "щук" Савченко і Ворона втекли в швидку контратаку і прошили Хомутова, відкривши рахунок в матчі.

Здавалося, що після цього "щуки" не на жарт оживилися і стали набагато активніше грати попереду. Допомогти їм відіграти пропущений гол могла і отримана більшість за 6 хвилин до кінця періоду, але херсонці знову пропустили контратаку і Денискін красивим фінтом обіграв Хомутова, подвоївши перевагу «Кременчука». Відіграватися "щуки" почали тільки під кінець другого періоду - Зайцев з передачі Дорофєєва розписався в воротах Гордюшина і скоротив відставання до мінімального.

Повернути перевагу у дві шайби "містяни" змогли вже на страті третього відрізка зустрічі - Денискін красиво віддав пас на Коробова і той відправив шайбу в ворота Хомутова. До кінця матчу "щуки" кинули всі сили в атаку, але так і не змогли ще раз прошити Гордюшина, а ось "містяни" на останній хвилині матчу прошили Хомутова ще раз і встановили остаточний рахунок 4:1 на табло.

Таким чином, кременчужани перервали двоматчеву серію поразок від лідерів чемпіонату, а "щуки" навпаки програли вперше за три тури.

Головний тренер ХК «Кременчук» Олександр Савицький:

- «Дніпро» - наш принциповий суперник, і я залишився задоволений хорошою грою, навіть не дивлячись на рахунок. Обидві команди старалися та билися до останнього, і моїм хлопцям честь і хвала за перемогу.

- Чому сьогодні грав у воротах Гордюшин, а ні як зазвичай Новицький?

- У Новицького травма.

- За рахунок чого виграли?

- Забили більше голів. Дві попередні гри мало закидали шайб і програвали. Але, сьогодні зіграли простіше, і ця простота, плюс велике бажання і самовіддача вилилися в перемогу.

Головний тренер херсонського «Дніпра» Дмитро Підгурський:

- Гравцям треба слухати, що говорить тренер, а не займатися відсебеньками. Команда зіграла погано - ви бачите рахунок на табло.

- У «Дніпра» виходить громити міцні команди з нижньої частини турнірної таблиці, але чому ніяк не виграєте у кого-то з лідируючої трійки?