Кременчуцькі богатирі встановили три рекорди України

15.11.2020, 10:04 Переглядів: 2 983

Вітаємо наших спортсменів

7 листопада в Олександрії відбувся чемпіонат України з окремих вправ пауерліфтингу в федерації ВОП (жиму штанги лежачи, станової тяги). Участь у змаганнях взяли спортсмени зі спортивного клубу «Атлетик».

На чемпіонат з’їхалися найсильніші представники Кіровоградської, Черкаської та Полтавської областей. Кожен зі спортсменів продемонстрував найкращий результат у своїй категорії. Цього разу спортсменів нагороджували не лише в індивідуальному, а й у командному заліку.

Кременчуцька команда «Атлетик» завоювала 2 почесне місце та встановила три рекорди України:

• Олександр Шпак (вагова категорія 100+кг) - жим лежачи;
  • Юрій Шкіря (вагова категорія 90 кг) - жим лежачи;

Хочеться відзначити дівчат, які змагалися вперше: Анна Муращенко (в.к. 67,5 кг) завоювала золото у становій тязі, а Альона Літвін (в.к. 56 кг) посіла друге місце.