Холодний душ для «Кременя»: наші зазнали найбільшої поразки в сезоні

10.11.2020, 16:29 Переглядів: 3 904

Кременчуцькі футболісти поступаються на виїзді супернику

Сьогодні, 10 листопада, футболісти «Кременя» першими забили в матчі з «Агробізнесом», проте розгромно програли супернику. Гол у роздягальню та швидкий гол на початку другого тайму вибив «Кремінь» з колії. Господарі скористалися помилками кременчужан й відправили 4 м'ячі у ворота «Кременя». 5:1 й «Агробізнес» взяв реванш за минулорічну поразку у Кременчуці, де «аграрії» програли з рахунком - 0:4.

«Агробізнес» - «Кремінь» - 5:1

Голи: Романюк 45, Груша 46, Семенець 63, Петров 76, Черненко 83 - Сорокін 37 пен

«Агробізнес»: Мозіль (Воробей 16), Юхимович, Курило к (Слотюк 80), Романюк, Черненко, Думанюк, Когут М. (Ярмоленко 80), Когут І., Дідик, Груша (Семенюк 76), Семенець (Петров 76). Запасні: Артим, Захарченко, Писко, Косовський, Іванченко. Головний тренер: Олександр Чижевський

«Кремінь»: Олійник к, Бичков, Гонсалвес, Бородай, Норенков, Молько (Галата 32), Геловані (Островський 84), Да Сілва, Мурашов (Де Олівейра 46), Сорокін, Куліш (Кривенко 84). Запасні: Данкович, Мягков. Головний тренер:  Олександр Головко

Попередження: Молько 17, Мурашов 40, Бородай 65

Головний арбітр: Олег Когут (Тернопіль), асистенти - Андрій Лібстер (Луганськ), Андрій Приймачук (Рівне), четвертий арбітр - Віталій Маляр (Хмельницький). Спостерігач арбітражу: Микола Левко (Чернівці)

Матч через дискваліфікацію пропускав півзахисник кременчужан Руслан Зубков, тому тренерському штабу знову довелося експериментувати зі складом. Зі стартових хвилин Олександр Головко випустив наймолодшого гравця «Кременя» Владислава Молька.

«Агробізнес» активніше розпочав матч і вже на 10 хв Богдан Семенець виграв верхову дуель і пробив під поперечину, проте голкіпер «Кременя» надійно зіграв у воротах. За кілька хвилин «Агробізнес» провів вимушену заміну: на поле вийшов резервний голкіпер Воробей і замінив травмованого Олега Мозіля. Проте це не стало на заваді «Агробізнесу» взяти нашу команду в облогу. Щойно Олійник відбив небезпечний удар від Груші, як Черненко перевірив нашого кіпера на міцність. «Кремінь» огризнувся потужним ударом Сорокіна, який з усієї сили влучив у штангу. Тренерський штаб робить тактичну заміну: замість Молько вийшов Денис Галата, саме він за кілька хвилин заробив для команди  пенальті. Дениса у штрафному майданчику збив Юхимович, і арбітр вказав на «точку». Виконувати пенальті підійшов кращий бомбардир команди Станіслав Сорокін – точний удар прийшовся у правий кут воріт – 1:0. Господарі до перерви відновили паритет у матчі - забили «гол у роздягальню»: Олійник відбив удар Груші, проте на добиванні зіграв Романюк.

Не встигли команди увійти в гру після перерви, як господарі повели у рахунку. Розігравши м’яч у центрі поля, «Агробізнес» помчав в атаку, й Груша з-поза меж штрафної пробив у дальній кут воріт – 2:1. «Кремінь» швидко відповів непоганим ударом Сорокіна, але воротар суперника впорався з ним. На 63 хв «Агробізнес» забиває свій третій м’яч: Черненко через пів поля протягнув передачу й віддав на Когута, який зробив подачу з лівого флангу на Семенця, а той відправив м’яч у ворота – 3:1. Спочатку Сергій Петров, а згодом Черненко довели рахунок до розгромного – 5:1.

У підсумку «Агробізнес» підіймається на 5 сходинку, а «Кремінь» опускається на 12 сходинку в турнірній таблиці.

16 "Кристал" 11 1 1 9 10-23 4

Наступний матч «Кремінь» зіграє з «Кристалом» у понеділок 16 листопада. Завтра відбудеться засідання Кабінету міністрів України на якому мають прийняти рішення про проведення матчів у «червоній» зоні без глядачів та у будній день. У разі прийняття цього рішення «Кремінь» перенесе гру на понеділок й прийме херсонців на стадіоні «Кремінь-Арена».