Пенальті та диво на останніх хвилинах вирішили долю матчу «Кремінь» - «Миколаїв»

5.11.2020, 16:01 Переглядів: 5 355

Кременчужани зіграли з муніципальним клубом

Сьогодні, 5 листопада, футбольний клуб «Кремінь» зіграв з «Миколаєвом» на стадіоні «Кремінь-Арена». Матч завершився внічию - 1:1.

Скоріш за все, для кременчужан гра стала останньою домашньою у рідних стінах, адже Кременчук входить у «червону зону» карантинних обмежень. Проте за нашею інформацією, зараз готують варіант проведення матчів для професійних команд навіть у червоній зоні, офіційна інформація стане відомою лише завтра після засідання уряду.

«Кремінь» - «Миколаїв» - 1:1

Голи: Мурашов 90+3 -  Сула 60 пен

«Кремінь»: Олійник, Бичков (Мурашов, 34), Зубков, Антоніо, Чеботаєв (Бородай, 81), Норенков, Геловані, Жонатан, Островський (Фернандо, 46), Сорокін, Куліш (Кривенко, 66). Запасні: Данкович, Галата, Молько. Головний тренер: Олександр Головко

«Миколаїв»: Лободров,  Кулинич, Порох, Парцванія, Ульянов, Росляков, Вітенчук, Кравченко (Мельничук, 90+1), Куксенко (Одарюк, 76), Прядун (Яворський, 37), Сула (Березянський, 76). Запасні: Агаларов, Паламар, Фальковський, Войцехрвський, Попов. Головний тренер Ілля Близнюк

Попередження: Зубков 26, Мурашов 65, Кравченко 74, Куксенко 75, головний тренер Ілля Близнюк 78, Одарюк 82, Мельничук 90+1

Головний суддя: Кузовлєв Дмитро (Запоріжжя)

Асистенти арбітра: Почепецький Павло (Дніпро), Дубовий Олексій (Луганськ)

4-й арбітр: Плєшко Павло (Кременчук)

Спостерігач арбітражу УАФ: Лисакевич Валерій (Харків)

Гості активніше розпочали гру, і на початку матчу гравець «корабелів» Кравченко прострелив у штангу, а потім Мурашов ювелірно вибив, не дав м’ячу закотитися у ворота. Команди зіграли на зустрічних курсах, проте рахунок на табло залишався незмінним.

Після перерви гості продовжили тиснути на ворота Олійника і на 59 хвилині заробили пенальті, коли Антоніо Сантос у своїй штрафній зіграв рукою. Пенальті реалізував ексгравець «Кременя» Дмитро Сула - 0:1. Гості діяли активніше, і  Яворський у компенсований час міг ставити крапку в матчі, але не використав вихід на рандеву з Олійником. Остання надія «Кременя» - кутовий на останній компенсованій хвилині. Біля воріт «Миколаєва» зібралася вся команда кременчужан разом із капітаном воротарем Андрієм Олійником. Сорокін навісив у штрафну, де Євген Мурашов головою замкнув передачу й завоював очко в актив «Кременя»

Головний тренер «Миколаєва» Ілля Близнюк:

- Було багато боротьби, особливо в кінці другого тайму, де ми перейшли на 5 захисників. Грали на утримання рахунку й ніщо не віщувало біди. Можна сказати самі собі створили моменти.

Наставник «Кременя» Олександр Головко:

- Бойова нічия. Ми сьогодні не повинні були програвати й за рахунок характеру та того футболу, який ми показали у першому таймі. Навіть після забитого голу знайшлися сили, дякую хлопцям, що вони вірили до кінця.

16 "Кристал" 10 1 1 8 10-19 4

Наступний матч «Кремінь» зіграє з «Агробізнесом» - 11 листопада. До зимового міжсезоння «Кремінь» зіграє ще три домашні матчі: 15 листопада з «Кристалом», 25 листопада з «Альянсом», а 30 листопада з «Волинню».

Автор: Альона Душенко Фото: Артем Коваленко