«Кремінь» поступається «Гірник-Спорту» у Горішніх Плавнях

21.09.2020, 18:19 Переглядів: 2 652

Дербі Полтавщини відбулося без участі глядачів

Сьогодні, 21 вересня, футбольний клуб «Кремінь» зіграв у Горішніх Плавнях проти місцевого «Гірник-Спорту». Кременчужани поступилися з рахунком - 2:0.

«Гірник-Спорт» - «Кремінь» - 2:0

Голи: Батюшин 65, Герт 87

«Гірник-Спорт»: Ситников, Шопін, Калугін, Карась, Герт, Мурза, Семенів (Чередниченко, 59), Чепелюк, Батюшин (к), Гоменко (Твердохліб Є., 46), Збунь (Герасимець, 85). Запасні: Жмурко, Черниш, Сухомов, Малишкін, Петрусенко. Головний тренер: Ігор Жабченко

«Кремінь»: Олійник, Мягков, Головко (Бородай, 10, Кривенко, 56), Курелех, Чеботаєв, Бичков, Геловані (Галата, 82), Зубков, Островський (Білоус, 46), Сорокін, Куліш. Запасні: Данкович, Закорський, Брюхов, Молько, Кучеренко. Головний тренер: Олександр Головко

Головний арбітр: Артем Михайлюк (Київ)

Асистенти: Богдан Хіміч, Сергій Старча (Київ)

4-й арбітр: Павло Плешко (Кременчук)

Спостерігач арбітражу: Євген Котенко (Суми)

Для «Гірник-Спорту» цей матч був першим домашнім, майже без глядачів та табло (не встигли реконструювати). У матчі обидві команди по черзі володіли перевагою та створювали моменти.

Непогано двічі стріляв Герт, а у «Кременя» відзначався Куліш. Після перерви «гірники» додали: удар Збуня відбив Олійник, а у гостей зі штрафного прострілив Геловані. На 65 хвилині господарі виконали штрафний метрів з 23-х.

Батюшин обвів стінку й відкрив рахунок у матчі - 1:0. Шанс відновити паритет в матчі мав Куліш, який зі стандарту пробив повз штангу воріт «Гірник-Спорту». Другий гол кремечужани також пропустили зі штрафного. Герт потужно вистрілив в ближній кут – 2:0. До речі, гол у ворота «Кременя» у виконанні Андрія Герта - найкращий у турі. Перша перемога в чемпіонаті «гірників» та перша поразка для «Кременя» в чемпіонаті.

У підсумку «Кремінь» посідає 8 сходинку в турнірній таблиці, маючи в активі 4 очки. А «Гірник-Спорт» також має в активі 4 очки, але через різницю забитих та пропущених — на 4 місці.

Післяматчеві коментарі тренерів та гравців

- Наша команда програла по рахунку, були помилки, які рано чи пізно вилізли, адже фактично формуємо команду за місяць. Ми не допрацювали, тому програли. Для мене це перша поразка, - зауважив тренер Олександр Головко. - Хочеш чи не хочеш, а сили треба знаходити, щоб зіграти 120 хвилин кубкової гри. Вдячний хлопцям, щось виходило, а щось не дуже. Зараз формується команда й саме цікаве, що формується на поразках.

1 "Чорноморець" 3 2 1 0 6-4 7
2 "Альянс" 3 2 1 0 5-3 7
3 "Металіст 1925" 3 2 1 0 4-2 7
4 "Гірник-Спорт" 2 1 1 0 3-1 4
5 "Верес" 2 1 1 0 3-0 4
6 "Полісся" 2 1 1 0 1-0 4
7 "ВПК-Агро" 3 1 1 1 6-6 4
8 "Кремінь" 3 1 1 1 3-4 4