«Це була лебедина пісня «уходящего бронепоезда»: мер Кременчука про підвищення зарплат тренерам

29.06.2020, 18:06 Переглядів: 3 382 Коментарів: 3

 

Як проголосували депутати на сесії Кременчуцької міської ради

Про підняття зарплат кременчуцьким тренерам заговорили й на сесії Кременчуцької міської ради. Питання озвучили як на профільній комісії, так і на засіданні сесії.


- Призначити виплату працівникам сфери фізичної культури та спорту міста Кременчука відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №755 від 14 серпня 2019 року в розмірі 8 110 849 грн на 2020 рік – йшлося в проекті рішення. 


На жаль, через «дірку» у місцевому бюджеті Кременчука не можливо підтримати дитячих тренерів, які в основному отримують мінімальну зарплату.

 

 

- Це була лебедина пісня «уходящего пронепоезда». Вони (попередній уряд - ред) навіть не думали хто і як буде виконувати рішення Кабміну. Прийняли ряд популяристичних рішень, які неможливо виконати, - сказав міський голова Кременчука.

 

Депутати рішення про підтримку кременчуцьких тренерів не підтримали. Проте департаменту фінансів та управлінню молоді та спорту дали протокольне доручення опрацювати питання виходячи з фінансових можливостей бюджету міста. Питання ще раз мають підняти на наступній сесії Кременчуцької міської ради.


Як голосували кременчуцькі депутати

 

Коментарі: 3

601
30 июня 2020 10:19

Прийняли ряд популяристичних рішень, які неможливо виконати, - сказав міський голова Кременчука 

І це каже той хто вхерячив 20 млн на пропаганду?)


11 0
264
30 июня 2020 10:26

Ой хто б говорив про популізм! Газетка то виходить був не популізм а необхідність для боротьби з вірусом? Хотілось я уточнити її до якого місця прикладати щоб не захворіти? Чи можливо Віталька вже перейняв методи Кашпіровського і лікує через газету і телебачення? Чистої води маразм і пропаганда!


6 0
439
30 июня 2020 11:01

Може це і лебедтина пісня, але вона не така яскрава як петушина пісня в компанії петушків-запроданців про "соціальну" газетку


5 0

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:



Вверх