Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 07.08.2020 09:00
Підтверджені:
Україна78261
Кременчук141
Хворі:
Україна33354
Кременчук15
Одужало:
Україна43055
Кременчук122
Померло:
Україна1852
Кременчук4

«Вжик» та «Хижак» крізь бруд та пригоди привезли кубок до Кременчука

15.06.2020, 10:32 Переглядів: 2 398

 

Два екіпажі кременчужан змагалися у Харкові

У Харкові Дергачівського району протягом двох днів, 6 та 7 червня, відбувся 1-й етап RFC Ukraine 2020 Global Series. Кременчук представили два екіпажі: в категорії TR-3 Володимир Криворучко і Роман Кіншаков на «Хижакові» та в категорії TR-1 Кирил Радіонов та Євген Коваль на «ВдЖИКу» (внедорожные джиперы из Кременчуга). Наших хлопців з Кременчука приїхала підтримати велика група підтримки.


 

 

Цікаво, що ці змагання беруть витоки з Малайзії. Згідно з кліматичними умовами цього регіону, вони так і називаються «Дощ, Ліс, Пригоди».

Змагання, які проходили два дні, мали на меті проходження спеціальних ділянок з пересіченій місцевості на час. Час проходження кожної сушки 15 хвилин.


 

- Всього було 12 спецділянок, дві з яких ми проїхали краще всіх. У нашій категорії було 9 екіпажів. Зазвичай наш спортивний сезон розпочинається у березні, - розповів «Телеграфу» Кирило Радіонов. - Перший виїзд завжди важкий й велика перерва позначається на фізпідготовці, оскільки це тріал не тільки для машини, але й для людини. Пробіжка по пересічній місцевості: болото, бруд, очерет, гірки та пісок – це робота для тих групи м’язів, які не задієш у спортзалі чи роботі. А для машини карантин зіграв у плюс, так як був час на її підготовку.


 


У підсумку хорошого старту ШРЕК посів 4 місце, а ВдЖИК - третє місце й кубок поїхав до Кременчука.


 

компанія «Інтера Люкс»

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх