Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 25.05.2020 10:50
Підтверджені:
Україна21245
Кременчук106
Хворі:
Україна13388
Кременчук9
Одужало:
Україна7234
Кременчук93
Померло:
Україна623
Кременчук4

Іноземців, які не встигли виїхати з України до карантину, не будуть притягати до адмінвідповідальності

8.04.2020, 18:01 Переглядів: 1 926

Норми стосуються виключно іноземців та осіб без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах

Міграційна служба Полтавщини повідомляє важливу інформацію для іноземців та осіб без громадянства, які або не змогли виїхати з України, або не встигли продовжити термін перебування в країні через карантин. До відповідної категорії громадян не буде застосовуватися адміністративна відповідальність за порушення законодавства, якщо такі порушення настали в період чи внаслідок встановлення карантину.


Важливо, що зазначені норми стосуються виключно іноземців та осіб без громадянства, які станом на початок карантинних заходів перебувають в Україні на законних підставах.


Міграційна служба приймає іноземних громадян на період карантину лише у виключних випадках, якщо мова йде про отримання посвідок на тимчасове і постійне проживання для іноземців та осіб без громадянства у разі невідкладної необхідності для отримання публічних, адміністративних та фінансових послуг.


Також наголошують, що з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Вверх