Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 25.05.2020 10:50
Підтверджені:
Україна21245
Кременчук106
Хворі:
Україна13388
Кременчук9
Одужало:
Україна7234
Кременчук93
Померло:
Україна623
Кременчук4

Лікування онкохворих у Кременчуці не припиняється, деякі призначення лише відтерміновуються

7.04.2020, 15:05 Переглядів: 1 414

На даний час у онкодиспансері кількість проведення хіміотерапій значно знизилася, якщо раніше курси хіміотерапії проходили 40-50 пацієнтів, то наразі таких лише 4-5

Питання щодо можливості проїзду людей, що мають хронічні захворювання до лікувальних закладів  розглядали сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації. За словами начальника управління охорони здоров’я Максима Середи, минулого тижня питання щодо того, як бути онкохворим, які мають пройти перший або черговий курс хіміотерапії, відпрацьоване з головним лікарем онкодиспансеру та Центрами первинної медико-санітарної допомоги.Максим Середа зазначив, що на даний час у онкодиспансері кількість проведення хіміотерапій значно знизилася, якщо раніше курси хіміотерапії проходили 40-50 пацієнтів, то наразі таких лише 4-5.


- Там, де згідно з  клінічними показниками  його можна відтермінувати,  онкологи призначатимуть це лікування  після завершення карантину. У випадках, коли такої можливості немає,   хіміотерапію будуть проводити. Для тих пацієнтів, у яких немає можливості доїхати до лікарні власним транспортом, або за допомогою родичів, буде виділятися транспорт центрів  первинної медико-санітарної допомоги, - говорить головний медик міста.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Вверх