Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 06.04.2020 09:45
Підтверджені:
Україна1319
Кременчук5
Хворі:
Україна1253
Кременчук5
Вилікувалось:
Україна28
Кременчук0
Померло:
Україна38
Кременчук0

У Кременчуці розглянуть питання про створення чергових груп у дитячих садках

24.03.2020, 16:41 Просмотров: 3 975 Комментариев: 1

 

Якщо виникне така необхідність, у ці групи ходитимуть діти медиків та правоохоронців, які повинні працювати та не мають з ким залишити дітей

У Кременчуці розглянуть питання про створення чергових груп у дитячих садках для дітей медиків, які стоять на варті здоров'я кременчужан, та правоохоронців, які підтримують порядок у місті. Про це говорили 20 березня на засіданні тимчасової протиепідемічної комісії.


- У тих містах, де вже є осередки захворювання, виникає таке соціальне питання: у медичних працівників, які в осередку будуть працювати, у правоохоронців, можливо, є діти дошкільного віку, яких немає з ким залишити, - озвучив директор департаменту освіти Кременчука Геннадій Москалик.


Він наголосив, що необхідно підготувати базу та рішення виконкому, щоб департамент освіти Кременчука міг у будь-який час за потреби відкрити таку групу у випадку, якщо у місті погіршиться епідемічна ситуація і медики та правоохоронці повинні будуть працювати у посиленому режимі.


У мерії пообіцяли вивчити це питання та з'ясувати, чи існує така потреба у співробітників медицини та правоохоронних органів у Кременчуці.

Автор: Катерина Турубара Источник фото: wbkids.ru

Комментарии: 1

287
24 марта 2020 17:11

Завтра Малецкий планирует остановить городской общественный транспорт. Предлагаю собраться и напомнить ему про запасные портки.


8 4

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх