Найсильніші титани з усієї України тягали залізо у центрі Кременчука

6.11.2019, 10:01 Просмотров: 1 702

 

Змагання зібрали найсильніших у спортивному залі КДЮСШ №2

2 листопада у Кременчуці на базі ДЮСШ №2 відбувся ювілейний десятий щорічний Відкритий турнір Кубок Титану з класичного жиму лежачи. Як повідомляє пресслужба СК «Титан», змагання проходили за підтримки СК «Титан», Кременчуцької міської ради та Кременчуцького міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх». У змаганнях взяли участь близько 60 спортсменів з Полтавської, Кіровоградської, Харківської, Сумської, Київської та Черкаської областей.


На помості Кубку Титана разом з дебютантами змагань взяли участь багато Кандидатів у майстри спорту України, Майстрів спорту України, Майстрів спорту України міжнародного класу та навіть Заслужений майстер спорту України. 


Загалом під час проведення турніру розіграли 20 комплектів медалей та велику кількість спортивного харчування, подарунків та грошові призи. Також Сергій Богодист спортсмен вагової категорії понад 120 кг з результатом 240 кг, встановив рекорд Кубок Титану з класичного жиму лежачи. В ході змагань визначили абсолютних переможців серед чоловіків та жінок.


Чоловіки:

1 Денис Швидко (Суми)
2 Артем Ганзюк (Харків)
3 Сергій Богодист (Кременчук)


Жінки:

1 Наталія Іванькова (Полтава)
2 Марія Душененкова (Кременчук)
3 Діана Шонія (Олександрія)


Загалом змагання принесли багато емоцій, переживань, перемог та поразок, але не зважаючи на це, всі спортсмени були в чудовому настрої та щирі на побажання, як до організаторів змагань, так і до людей, які прийшли їх підтримати.

Автор: Альона Душенко Источник фото: СК "Титан"
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх