Два пенальті у ворота «Кремінь-Юніор» вирішили долю гри з «Таврією»

8.10.2019, 14:04 Переглядів: 1 964

Кременчужани на своєму полі прийняли футболістів з Херсонщини

6 жовтня футболісти «Кремінь-Юніор» на стадіоні «Кредмаш» поступилися «Таврії» з рахунком - 0:4. Цей матч через дискваліфікацію у «Кремінь-Юніор» пропускав Роман Ядришніков, а у «Таврії» - Володимир Афендулов.

Вже на першій хвилині матчу арбітр поставив у ворота «Кремінь-Юніор» необґрунтований пенальті. Сергій Ковальов вдало виконав одинадцятиметровий. Кременчуцькі футболісти намагалися чинити тиск супернику, але створити небезпечний момент біля воріт суперника або нав'язати боротьбу господарі не змогли. У другому таймі «Таврія» за 15 хвилин змогла аж три м'ячі відправити у ворота кременчужан: на 55 хвилині відзначився Пуляєв, дубль з пенальті оформив Ковальов й за хвилину остаточну крапку в матчі поставив Соколан.

«Кремінь-Юніор» - «Таврія» - 0:4 (0:1)

Голи: Ковальов (з пенальті на 2 та 70 хв), Пуляєв (55), Соколан (71)

Попередження: Кучеренко 25, Залов 61, Бігдан 69, Приходько 86 - Пуляєв 30

«Кремінь-Юніор»: Лашко, Тарасенко (Золотаренко, 66), Кучеренко (Білоус, 71), Берун, Аліпатов (Мовчан, 63), Молько, Залов, Тараненко, Приходько, Черноус, Бігдан. Запасні: Олійник, Єрошенко. Головний тренер: Олександр Назаренко, тренер: Роман Локтіонов

«Таврія»: Завгородній, Яковенко, Соболь, Чмеленко, Золотухін, Окатий (Феденков, 66), Ковальов, Жавко (Гарібян, 66), Логвиненко (Комягін, 56), Соколан, Пуляєв. Запасні: Коваленко, Узунов, Кирик. Тренер: О.М. Клишня

Результати 9 туру:

• СК Каховка – Легіонер - 3:1
  • ФК Вовчанськ – Перемога - 3:0 (технічний результат)
  • Яруд – Дніпро-1-Борисфен - 3:0
  • Кремінь-Юніор – Таврія - 0:4
  • Мотор – Зірка - 3:0 (технічний результат)

10 Кремінь-Юніор (Кременчук, Полтавська обл.) 8 0 0 8 5:40 0

13 жовтня о 15.00 «Кремінь-Юніор» вдома прийме «Перемогу» на стадіоні «Кредмаш», а 20 жовтня на виїзді зіграє пропущений перший тур, суперником кременчужан буде знову «Перемога».

Автор: Альона Душенко Фото: Артем Коваленко